Wpis z mikrobloga

@mroz3: Jest ok na początek. Później bym proponował te podstawowe skille, zwłaszcza do tanku podciągać na V. Ja tez latałem głównie minmatar, fajne stateczki choć niezbyt urodziwe (wyjątek - hurricane)
@3mielu: to spoko na razie lece na poziomy 3-4 a potem wyżej. Mi sie podobają statki amarr ale nie wiem do końca czym kierować sie przy wyborze bo chyba jednak nie wyglądem ;P
@mroz3: Jak będziesz grał już dość długo to dojdzie do tego, że będziesz latał różnymi rasami. Każda rasa ma coś zajebistego. Na początek możesz trzymać się jednej.
@mroz3: dobrze ze ty na poczatku swojej przygody startujesz odraz uod Evemon ja juz gram 2 lata z rokiem przerwy i do tej pory nigdy nie planowalem swojej sciezki :(( tyle SP przegrac ;(
@3mielu: to narazie będę trzymał sie amarr bo punishera dostałęm i taki jestem kozak :D

@Uhaab: no ja lubie te rózne theorycrafting i czasami więcej siedze przy tabelkach i teoriach niż przy samej grze a tutaj w eve to już w ogole kosmos jest tego ;)
no ja lubie te rózne theorycrafting i czasami więcej siedze przy tabelkach


@mroz3: To będzie z ciebie idealny gracz eve - czyli excel online :P Aż nabrałem ochoty na reaktywację konta, może po wypłacie... :]
@mroz3: Akurat amarr nie polecam. Jeśli chcesz żeby Ci dobrze szło to gallente. Dosyć łatwa i mocna rasa. Nie musisz aż tak martwić się o tracking a dps jest ładny. Do tego ze skillami w gallente każdy corp cię przyjmie.