Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #randka

Właśnie wróciłem ze spotkania z różowympaskiem i nie powiem przez 8 godzin miło spędziliśmy czas we dwoje na koniec były przytulaski droczenie się itd. itp. Odprowadziłem ją na autobus do domu dostałem buziaka w policzek i się pożegnaliśmy. Co jest w tym wszystkim najlepsze, że jak zacząłem opowiadać o swoich zainteresowaniach to słuchała mnie uważnie i co jakiś czas się dopytywała o szczegóły i jest chyba jedną z nielicznych dziewczyn co tak na to reagowały. :D

A więc #wygryw panie i panowie. :D

Wołam: @martymcfly9 @getrag
  • 42
  • Odpowiedz
@martymcfly9: Nie wiem właśnie mam na razie dużo na głowie i mało czasu. :) Właśnie mi napisała dobranoc. Myślę, że albo koniec tego tygodnia, albo następnego początek. :)
  • Odpowiedz
@Simon: hmm ładnie 8h, a teraz jako typowy polak ponarzekam: czemu ja #!$%@? zawsze trafiam(dobra nie zawsze raz ja #!$%@?łem z fajną dziewczyną) albo na takie co mnie wystawiają, albo królewny które mają w głowie byle co.

Gadaj, gdzie ją poznałeś, gdzie mieszka i czy ma siostre xD?
  • Odpowiedz
@getrag: Ma siostrę. :) Przez przypadek. Siedziała w pubie przy stoliku i wpadła mi w oko, posłałem jej uśmiech, a ona go odwzajemniła. Później wypiłem drinka na odwagę, dosiadłem się i zacząłem rozmowę. Tak miło się gadało, że aż poprosiłem o numer i obiecałem, że odezwę się jak będę miał wolną chwilę. Resztę historii znasz. :D

@LoginZajetyNiepoprawny: Jakoś nie chciałem na początku na nią naciskać i wyjść na
  • Odpowiedz
@Simon: Wybacz moje troche głupie pytanie, ale co można 8h robić na pierwszej randce, bo to mnie aż ciekawi. Mój rekord dotychczas to lekko ponad 3h ;) i było gadanie o bzdurach, a tutaj ponad 2x więcej :P
  • Odpowiedz