Wpis z mikrobloga

@patryk_byk: Czekaj na info z UC, jakby się czepiali to nie wiedziałeś ze to RB, bo na aukcji nie ma wyraźnie widocznego loga RB (na jednym zdjęciu jest, mogłeś przegapić) i chciałeś kupić zwykłe okulary przeciwsłoneczne..

Co do tego studenta co zamówił 40szt sikorów CK w jednej paczce, dostał tylko cło do zapłaty :-]
  • Odpowiedz
@OporowePestki: nie wiem czy jest sens wgl się przyznawać i później się z nimi dochodzić :O tylko pytanie co zrobia jeśli powiem że nie moje? :O od dostał łącznie 1500 zł, ale napisał że ma cięzko sytuacje życiową itd i zmniejszyli mu na 1000 zł za zniszczenie i koszty administracyjne czy coś :)
  • Odpowiedz
@patryk_byk: Zrobisz jak uważasz, ale przy jednej sztuce nie powinni się "mocno" czepiać. Chińczyk wprowadził Cię w błąd, niech z nim się sądzą jak chcą. A tamten student miał 40szt! co wskazywało, że będą przeznaczone na handel..
  • Odpowiedz
@Bazko: @prawdziwek: @chinski_upadek_japonii: @bieniek: @epll: @OporowePestki: Okularki już są u mnie! :) Bez doliczonego cła i VAT-u, wszystko dobrze się skończyło :) na początku miałem listu nie odbierać ale po rozmowie ze znajomym z poczty odebrałem list i przesłałem dokumenty, choć cały czas zastanawiałem się czy nie zrobiłem głupoty.. bo myśle, jak otworzą to będzie niezła kaszana :| no ale nie otworzyli a paczka dotarła do
  • Odpowiedz