Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję porady. Szukam hostingu php + postgresql (najfajniej by było gdyby była możliwość dokupienia asp.net gdyż będę chciał przerobić stronę właśnie na asp.net + c#). Wiem że jest masa takich hostingów, ja za dużo nie mam doświadczenia bo dla mnie tylko .net się liczy, zawsze jak potrzebowałem to korzystałem z webio. Co by było ważne jeszcze to fajnie jakby się dało zabezpieczyć jakoś dostęp do danych ponieważ będą tam przechowywane mega prywatne dane. Teraz system stoi na serwerze stacjonarnym ale wydaje mi się że lepiej skorzystać z usług jakiejś firmy. Pojawiła się jeszcze możliwość skorzystania z pakietu hostingu Orange (nie brzmi to dla mnie przekonywująco), macie jakieś doświadczenia z tym? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

#programowanie #php #postgresql #hosting #bezpieczenstwo #orange
  • 6
@brzooz: chyba linuxpl ma postgresa na pokładzie w zwykłych hostingach, ale z c# pewnie będzie raczej ciężko, a na pewno ciężej niż z javą, którą można sobie zorganizować na własnych vps, ale c# to chyba windows (?), więc cholera wie jakie warunki są na vpsy...
@srgs: no robie tak jak większość użytkowników a ze sam ostanio szukałem coś dot. .net to z chęcią potem na kompie przejrze co inni napisali (wysłano z Android ;) )
@mikkeboss: O .NET niestety za dużo nie będzie :) chociaż nawiązując do tematu do aplikacja jest napisana w javie i jestem w trakcie portowania do c#. Komputer stoi na linuxie więc jestem zmuszony do mono, nie ma tragedii aczkolwiek w WPF na pewno poszłoby szybciej :) to taki offtop.

@ppawel: Dzięki za odpowiedź, te plany wyglądają ciekawie :) mam nadzieję że jeszcze ktoś napisze coś ciekawego w temacie. W sprawie