Wpis z mikrobloga

czy ktoś może polecić mi dobry czytnik ebooków? w skrócie: Kindle czy Onyx Boox? zdaje mi się, że ten drugi jest bardziej dystrybuowany na Polskę niż np. Wielką Brytanię i w ogóle są droższe, jednak znajomi mi nie polecają Kindle. Znalazłem jedną ofertę- Onyx za ok 400 PLN e-czytnik Onyx BOOX A62S i kupon 20PLN na e-booki! http://allegro.pl/show_item.php?item=2863186721 co w przeliczeniu na funty daje cenę taką jak za kindle'a- co o tym sądzicie? #czytniki #ebook
  • 5
  • Odpowiedz
Ja mam Onyxa Angel Glow. Świetny czytnik, ale drogi. Bardzo dobrą funkcją jest podświetlenie. Oprócz tego masz: kartę microSD, wifi, chmurę na 2 hostingach, wejście słuchawkowe, przyciski opcjonalnie dla ekranu touch, dużą możliwość personalizacji fontów. Nie będę się przekomarzać że Kindle jest be, bo go nie miałam w ręku, ale ja jestem bardzo zadowolona z Onyxa. Jeśli ważna jest dla Ciebie cena, musisz sam zdecydować, może Kindle Ci się bardziej opłaci. Poczytaj
  • Odpowiedz
@Meinhard: Mam Kindle od kilku dni. Jeśli potrzebny Ci czytnik tylko do czytania, bez innych dodatkowych opcji to jest to dobry wybór.Jeśli potrzeba Ci też do innych rzeczy to onyxy są bardziej zaawansowane: karty, chmury itd.
  • Odpowiedz
@Meinhard: Hej! :) Generalnie rzecz biorąc "dobry czytnik" to niemalże każdy czytnik z ekranem e-ink. Jeżeli wybierzesz jeden z nich, to już powinieneś być zadowolony ;)

Ale wiadomo, że lepiej kupić najlepszy a nie tylko dobry ;) Mając w posiadaniu kilka czytników Kindle i mając "na testach" inne urządzenia m.in. Onyx M92, śmiało stwierdzam, że Kindle jest dużo lepszym wyborem. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania o szczegóły, to pytaj śmiało :)
  • Odpowiedz