Wpis z mikrobloga

#laptop #laptopy

Mirki, co myślicie o Dell'u 7537? Jest to najwyższy model z serii Inspiron.

Specyfikacja taka: http://allegro.pl/laptop-dell-inspiron-7537-i5-4500-4gb-500gb-gt750m-i4244881805.html

ew. taka sama, ale z i7 niskonapięciowym. Jak będzie warto, to jestem gotowy dopłacić.

Używany będzie do gry w The Settlers Online (małe wymagania), ew. jakieś CS:GO i inne gierki, dużo internetu. Głównie używany w miejscu, 1 raz na miesiąc przenoszenie, praca do 8-10h na dobę (nie cały czas pod obciążeniem).

Wystarczy mi na 2-3 lata?
k.....s - #laptop #laptopy

Mirki, co myślicie o Dell'u 7537? Jest to najwyższy model...

źródło: comment_FZLzUqAZuFLcJ9Mvv4VfnlsYofLpyNTn.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kams: no tylko dlaczego przesunęli tak kijowo tego touchpada w lewo? :S

Sprawdź opinie pod kątem baterii (nie wiem jak w dellu, ale w zwykłych lapkach to jest tragedia).
  • Odpowiedz
@jarbi: hmm, lapek będzie używany 99% czasu w domu, więc bateria mnie nie interesuje. Touchpad też nie bardzo, bo mam Logitecha performance MX, więc tej myszki będę używał. A nie chcę stacjonarki, bo prąd i hałas.
  • Odpowiedz
@kams:

z drugiej strony przy i7 chyba się włączał throtling, a Dell chce za dużo za dopłatę do i7 bardziej tutaj będzie przeszkadzać słaba matryca.
  • Odpowiedz
@kams: plusem jest serwis della i wygląd na+ jeśli chodzi o niższe inspirony. Grafika też na plus, w niższych jest sprawiający kłopoty AMD.

Wszystko spoko, ale baterię szanuj, bo ma potencjał w razie W i można długo pośmigać bez kabelka. Temperatury powinny być niskie, opinie ma spoko. Brać ;)
  • Odpowiedz
@babisuk: Tylko sprawa wygląda tak, że gwarancja DND jest tylko na 24 miesiące (szkoda, że nie 36, ale trudno). Wygląd ekstra - bardzo mi się podoba - elegancki i stylowy.

Właśnie o tych Radeonach czytałem - podobno lipa straszna.

Jeszcze będę musiał W8 dokupić i nie wiem, czy inwestować w
  • Odpowiedz