Wpis z mikrobloga

#polskarazem #prjg #elzbietajakubiak #bekazlewactwa #beka #gowin

Jakby ktoś zapomniał, to przypominam o czym mówi pani Elżbieta Jakubiak koleżanka partyjna panów @Pawel_Kowal oraz @Jaroslaw_Gowin

Mazurek: Powiedzmy, połowę.

Jakubiak:U nas uważa się, że biznes tworzy państwo, a urzędnicy państwowi je niszczą, a to oni przygotowują wielką infrastrukturę dla życia dziennikarzy, biznesu. Gdyby nie oni, gdyby nie tacy ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania.

Mazurek: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.

Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.

Mazurek: Słucham?! To niewiarygodne!

Jakubiak: Jeżeli robimy takie porównania, to róbmy je do końca. To ja chciałabym zarabiać jedną trzecią tego, co pan redaktor w biznesie.

Mazurek: A ja chciałbym mieć jedną trzecią pani przywilejów. Prywatni właściciele płacą mi tyle, na ile mnie wycenili. Pani całe życie dostawała pensje z podatków, ja nigdy.

Jakubiak: Przepraszam bardzo, ja też jestem wyceniana przez urzędy państwowe. Musimy uznawać współistnienie światów biznesu i państwa. A pana teza brzmi, że państwo nie jest potrzebne.

Źródło (by nie było, że wymyśliłem):

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/214642,jakubiak-kazda-kancelaria-ma-swoje-grzechy.html
Pobierz U.....0 - #polskarazem #prjg #elzbietajakubiak #bekazlewactwa #beka #gowin

Jakby kto...
źródło: comment_LDUhu4ld2bNPPOombMpyvTxHqkHxygS6.jpg
  • 3
@RPG-7: To dopiero początek, po tej partii przyjdzie czas na weryfikację wiarygodności partii Ruch Palikota -> Twój Ruch -> Twój Ruch Europa+

@kontra: Dlatego Nowa Prawica chce ich ograniczyć do absolutnego minimum by przestali nam szkodzić, nam zwykłym Polakom.