Wpis z mikrobloga

Prezentacja napisana na 3 strony czcionką 12 Times New Roman.

Zostało jeszcze wybrać cytaty i jutro to wygłosić ;)

Ciekawe ile zdążę się nauczyć i czy nie dobiją mnie pytania :)

#matura
  • 11
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: no dużo, i właśnie dlatego źle się czuję, że zacząłem prezentację, trochę więcej jak 24 godziny przed jej wygłoszeniem, kiedy inni już od dłuższego czasu coś płodzili i dostali mniej punktów. Najbardziej mnie zaskoczyło to, że dziewczyna po której każdy spodziewał się minimum kilkunastu punktów, a nawet i wszystkich, dostała punktów 6. Tak, sześć. Ale ją musiał stres całkowicie zjeść, albo dostała pytania totalnie z dupy, bo szczerze wątpię, żeby
  • Odpowiedz
@Tomek72222: Nie sraj pan żarem. I tak stresował się będziesz, doskonale o tym wiem bo 3 dni temu przeżywałem to samo :D Ja miałem 3,5 strony A4 Timesem dwunastką pisane, powiedziałem wszystko mimo tego, że pracę przed samą maturą czytałem 2 razy. Ważne, żeby wiedzieć co się mówi :) Jaki temat?
  • Odpowiedz
@akordeon: "Niepogodzeni ze światem. Przestaw literackie portrety bohaterów zbuntowanych i wyobcowanych."

Omawiam na przykładzie Prometeusza, Wertera, Tomasza Judyma i Giaura.

Ile punktów Panie kolego? :)
  • Odpowiedz
@Tomek72222: Niestety tylko 11, chociaż po tym, jak mi egzaminatorki powiedziały, że je zafascynowałem liczyłem na więcej, ale później sobie przypomniałem, że nie uczyłem się prawie w ogóle więc wynik >50% jest całkiem niezły :P
  • Odpowiedz