Wpis z mikrobloga

@vinzenty: siemka właśnie dotarł do mnie komiks Krasnoludy, na razie szybko przejrzałem bo strasznie ciekaw byłem kreski, i tu moje mega pozytywne zaskoczenie, dawno wręcz cholernie dawno nie widziałem tak dobrego rysunku ( i to nie tylko w Polsce), od razu (wiem że niby nie powinno się tak robić) nasuwają się porównania do rysowników Bédu czy Michel Weyland, swobodna, miła,komiksowa, wreszcie rysunek w którym widać człowieka a nie kolejny fotoszop czy jak tam zwał. Tak więc wielki Szacun dla Taty i niech na rysuje. Ma we mnie fana

Ps. Wiem co mówię komiksy zbieram ponad 26 lat mam ich tak z 4tyś:)
  • 3
Każdą opinię mu czytam i cholernie miło jest widzieć, że doceniana jest nie tylko jego praca ale również talent. Daj znać jak przeczytasz. Ciekawi mnie co powiesz o warstwie fabularnej :)
@vinzenty: a to znowu ja:) fabuła przednia, lekka, dowcipna, zalatuje inteligęcją:), rubaszna. Scenka z latającym kamieniem reeeewelka ( sposób w jaki narysował to autor ubawił mnie po pachy)

Ps. Jest chyba jeden błąd techniczny str 26 jest już noc na samym dole widać nawet księzyc a na stronie 27 krasnoludy kładą się spać w pełnym słońcu dopiero następny kadr pokazuje je zachodzące
@vinzenty: @kolo120: Kreska rzeczywiście fantastyczna, mega charakterystyczna, pod względem wizualnym komiks niebo. Koniecznie pogratuluj ojcu talentu i chęci do pracy.

Za scenariusz kilka punktów odejmę, bo Pilipiuka stać na więcej. Mam nadzieję, że się rozkręci i dociągnie chmurki do poziomu rysownika ;)