Wpis z mikrobloga

W wersję 2014 przegrałem już ponad 280h więc mogę kilka rzeczy powiedzieć, ale to co znalazłem ostatnio trochę mnie zaskoczyło:

1) Cristiano Ronaldo nie chce zgodzić się przejść do żadnego innego klubu który próbowałem. W przypadku takich klubów jak:

a) PSG, Man City, Chelsea problemem jest "reputacja klubu" - zawodnik nie zgadza się na transfer ze względu na "zbyt mały prestiż zespołu".

b) Wiadomo że na Barcelonę się nie zgodzi bo jest rywalem.

c) Man Utd, Arsenal, Monaco: nie zgadza się przejść ze względu na finanse: "Zawodnik twierdzi że klub nie posiada funduszy na spełnienie jego oczekiwań finansowych"

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że:

- Real Madryt spadł do ligi Adelante (nie pytajcie ( ͡º ͜ʖ͡º) )

- był niezarejestrowany do gry w rozgrywkach w poprzednim sezonie (więc rok spędził na ławce)

- już po zakończeniu okienka rejestracji zażądał wystawienia na listę transferową i mimo to nie akceptował żadnych kontraktów

- po zwolnieniu przez zarząd komisaryczny ze względu na problemy finansowe przez calutki sezon pozostawał bez klubu, bo nie chciał przyjąć żadnej oferty, aż w końcu dołączył do Sevilli.

Zachowanie co najmniej dziwne.

2) Niektórzy zawodnicy, którzy z juniorów przechodzą do drużyn U19 mają dziwne zachowania. Otóż jednego z nich zwolniłem ponieważ był za słaby na moją drużynę. Inną - dużo słabszą drużyną - zaoferowałem mu kontrakt - który odrzucił, po czym w wieku 16 lat skończył karierę.

Zachowanie dziwne x2.

Jeśli macie podobne "smaczki" chętnie się z nimi zapoznam.

#fm14 #footballmanager
  • 3
@Bit__: ad. 2

Może pomyślał ,że #!$%@?! Nie ma talentu i wziął się za naukę! :)

edit: a co do smaczków to taki miałem miły akcent ,że w Pradze (grałem Spartą) po kilkunastu sezonach zbudowali stadion mojego imienia :) Kowalski arena :)
@Bit__: Udało mi się go raz ściągnać do Hoffenheim jak skończył mu się kontrakt, mimo że miał bodajże 32 lata to wciąż strzelał 15-20 bramek w sezonie. Ale kupić rzeczywiście nie da rady, a nawet taki Messi jest do wyciągnięcia jak już wyłożysz te 250mln. (inna sprawa że się po prostu nie opłaca, bo jak już masz taką kasę to Messi ma ok 30 lat, a inwestycja na 2-3 lata za
@Murzinio: (#) No teraz w tej Sevilli w wieku 31 lat (perypetie z próbą kupna testowałem w drugim sezonie, teraz jest czwarty), w pierwszych 5 meczach ligowych strzelił im już 7 bramek. Ciągle bestia. ;)