Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Nosze okulary, wiec zakladanie okluarow na okulary troche glupie, a nie bede placic grubych $ za specjalne okulary z korekta wzroku.

@grfff: To sie nawet nie bede przyznawal, ze w pancerzu jezdze, bo mnie od ciotow zaczniesz wyzywac.

@womabo: Tez nie pasuje :|
  • Odpowiedz
@anonim1133: Heheh. Tym takim co by wody nie przyjmowaly to musze buty jeszcze spryskac. Ja w tym roku zaszalalem i sobie Leki Defender kupilem. Podwojny protektor - na zewnetrzna i wewnetrzna czesc dloni. Bardzo przyjemne. Zobaczymy jak sie beda sprawowac w akcji.
  • Odpowiedz
@danielm80: Jakieś super rękawice? Moje kosztowały całe 40zł :D Z trudem jeden sezon przetrwały. Chcę trochę jeszcze je poeksploatować, jak się nie uda, to poszukam jakichś nowych. Trochę żal, bo z tego co patrzyłem to wszystko w okolicy 200zł ;/
  • Odpowiedz
@anonim1133: Leki to jest dobra firma. Tanie nie byly, ale mam nadzieje, ze wytrzymaja ze 3 lata. Protektor byl dla mnie najwazniejszy. Jednak dlonmi zarabiam cash, wiec trzeba o nie dbac.
  • Odpowiedz
@danielm80: Oki, oki. Musiałęm tylko znaleźć ludzki link, bo to niemieckie :P

No ja też mam i na wewnętrznej dłoni i na zewnętrznej usztywniacz. I mimo ceny, jak będę kupował nowe kupię również z usztywniaczem - podobno nie bardzo pomaga, ale... nie chcę sprawdzać :)

Te też wychodzą koło 200zł, tak jak i reszta rękawic z usztywniaczami(poza moimi które kosztowały 40 - lol...).
  • Odpowiedz