Wpis z mikrobloga

@focer: z jazda na suwak jest ten problem, że nikt tak nie jeździ, przez co ja sam nie zaczne, bo wyjde na cwaniaka co się wpieprza (Tak jak Ty to zrobiles i to do czego pije @JokerBonifacy ) albo będe musiał wpuszczać cwaniaczków. Ciężka sytuacja.
@JokerBonifacy: a to ciekawe, w sensie ja reaguje raczej odwrotnie (czesto na autostardzie wyprzedzam tiry jadac tylko 150, wiec czesto mam na zderzaku takie czarne BWM) i czesto jeszcze zwalniam majac takiego z tylu. Albo mam dużo szczęścia albo ci gangsterzy to raczej zakompleksione janusze...
@M4ks: Czyli jak wynika z twojej wypowiedzi jesteś taką samą szmatą jak ww. szeryf z Hondy. Zamiast zjechać na prawy pas bo ktoś chce jechać szybciej, to specjalnie blokujesz lewy i jeszcze przyhamowujesz?

I pokaz mi fantasto tira jadącego 150 (no #!$%@? jebnij się w głowę, poważnie)
@JokerBonifacy: ee, nie, inaczej przeczytaj co napisalem. Ale raz jeszcze, bardziej obrazowo: Ja sobie grzecznie tira wyprzedzam, ja jade 150. A jak tirów jest więcej, to chwile to trwa. I przez ta chwile zdarzy się krol szos #!$%@? 200 ktory wsiada ci na zderzak, bo on musi jechac tu teraz,zaraz, juz.