Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #chwalesie #tylewygrac #dobrakarma

Co prawda ze sporym opóźnieniem (nie było mnie długo w domu) ale chciałabym OGROMNIE podziękować @Rzaba za absolutnie wspaniałą wykopaczkę! Rzabka postarała się naprawdę bardzo i sprawiła mi wielgachną, gargantuicznych rozmiarów radochę :D Niestety nie odpakowywałam paki sama, tylko zleciłam to rodzicom (bo już nie mogłam się doczekać zawartości :D).

Paka jest na bogato! Dostałam mnóstwo pysznych pycholstw i innych cudów - list, fajową książkę bardzo związaną z moimi zainteresowaniami (Podróże z Ryszardem Kapuścińskim), krem do rąk o zapachu prawie do zjedzenia, bananowy olejek do masażu (!!!!!), wypasione kredensowe smakołyki w postaci tarninówki (%%), cukierków ślazowych (bardzo zdrowe i omnomnom!) i konfitur z malin, batonik musli, suszone plasterki jabłka, gumki cytrusy (miałam takie w szkole! :D), Kinder Niespodziankę (jeszcze nie jest zjedzona, więc wciąż jest niespodzianką) i zestaw buteleczek na kosmetyki, które można wziąć do samolotu (jeny, baaaaardzo mi się to przyda!).

Jestem naprawdę superszczęściarą, widać że paka była robiona z sercem. Rzabko, jestem naprawdę wdzięczna i z kolejnej podróży dostajesz pocztówkę! :)
easnadh - #wykopoczta #chwalesie #tylewygrac #dobrakarma 



Co prawda ze sporym opóź...

źródło: comment_7isbFDRpQh9PAafIeihFwsQey46pZTYb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@easnadh: Cieszę się, że prezent się podobał, mam nadzieję, że elementy są zjadliwe (zwłaszcza te ślazowe) ;) @xhxhx: Olejek z Rossmanna, a czy bananowy to nie wiem, bo nie sprawdzałam @oggy: ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam jeszcze była zdrapka i karteczki samoprzylepne, ale nie za 5 groszy :P
  • Odpowiedz
@Rzaba: Rzabko, tak naprawdę przyjechałam do domu dopiero przedwczoraj i dopiero wtedy zobaczyłam wszystko na własne oczy. Cudo! Sam pomalowany karton to już świetny wykopocztowy prezent :) W zdrapce nie było miliona, ale za to w jajku niespodziance był kredkowy dinozaur, którym można robić niebieskie i żółte kreski! ^^ Karteczki samoprzylepne są super, szczególnie te serduszkowe - już mam plan, jak je wykorzystać :> Krem będzie mi na pewno przypominał o
  • Odpowiedz