@sin89: @Mrboo:

Nie wiem co jest grane, ale ostatnio chyba coś musieli przymajstrować w silniku. Od paru ładnych meczy jest bardzo mało akcji. Np. teraz w pierwszej połowie pucharowego tylko jedna akcja przez 45 minut!
  • Odpowiedz
@sin89: Polska, V liga. I właśnie, #!$%@?, odpadam z Pucharu po grze z jakimś leszczem. Jaja jakieś.

Przegrałem 2-1, mając prawie 60% posiadania piłki, przewagę w ataku znaczną względem obrony przeciwnika i lepszą obronę niż przeciwnik atak. Jakieś 2-3 miliony straty z biletów szacuję, bo planowałem dojść do ósmej rundy.
  • Odpowiedz
Gram od 2008 roku. Mój najlepszy wynik to wygrana IV ligi i niestety przegrana w barażu. Aktualnie się wyprzedałem i lecę niżej :) może kiedyś jeszcze powalczę o III ligę. Swoich sił próbowałem już w trenowaniu reprezentantów Polski - najlepsze osiągnięcie to występ młodzika w sparingu u20. Później próbowałem sił tworząc taktykę pod strzały dystansu.

Pozdrawiam najlepszą federację jaką jest Liga Niezwykłych Gentelmenów!