Wpis z mikrobloga

@Emtebe: Rojek nie lubi opowiadać o swoich tekstach. W sumie wcale mu się nie dziwie, przecież one są tak w większości przypadków debilne że aż się słuchać odechciewa.
  • Odpowiedz
@Emtebe: Przesłuchałem jego najnowszą płytę. Byłoby lepiej gdyby to były same melodie, bez słów.

"A gdy słyszę Franka płacz,

pelikanem mknę przez
  • Odpowiedz
@Krs90: a nie pokusiłeś się nawet o drobną interpretację tych słów i zrozumienie o co chodzi? Lepiej jak tekst tworzy grafoman, gdzie interpretacja jest podana jak na tacy?
  • Odpowiedz
@Emtebe: No ja wiem ja wiem, nie podoba mi się bo nie rozumiem/źle interpretuje. Ale dla mnie takie pseudo głębokie teksty są po prostu śmieszne a Rojek 90% ma właśnie takich. Zinterpretuj mi ten kawałek, bo ja jestem na to za głupi w takim razie. :)
  • Odpowiedz
@Krs90: Przesłuchaj coś więcej niż debiutu solowego, w końcu w trakcie ponad 20 lat Rojas stworzył multum świetnych tekstów. A co do "Kota i Pelikana" to Ci podpowiem, że Franek to syn Rojka. Interpretuj w tym kierunku ;) A tak w ogóle, to zapodaj jakiś dowolny utwór, gdzie według Ciebie tekst jest mega, ma genialne przesłanie itp. Jestem ciekaw co wybierzesz :)
  • Odpowiedz
@Emtebe: 90% rapowych numerów ma lepszy przekaz niż wypociny Rojka. Myslovitz jest fajnym zespołem, ale jeśli chodzi o teksty znam tylko kilka które faktycznie mi się podobają. To tak jak większość amerykańskich zespołów. Słucha się fajnie do momentu jak nie wsłuchasz się w tekst.
  • Odpowiedz