Wpis z mikrobloga

@FilozofujacaCalka: poza nawigacją, w której do tej pory nie ma mojej wsi ;P to same pierdoły. Htc ma gorilla glass, diodę do aparatu/latarki i większą baterię. Jeśli chodzi o nawigację, to i tak wolę sygic. Pytanie tylko, na ile ta bateria jest lepsza?
@budus2: Gorilla Glass tak naprawdę nic nie daje - ekran w 8S pęka co chwilę komuś, jest wybitnie słaby. Jeśli potrzebujesz diody, to może popatrz na L620? Cena zbliżona.

Nie bierz 8S, dobrze Ci radzę, to jest zły wybór, mając obok do wyboru L520.
@Czipsu: Gorilla glass też mi pękło (w samsungu wave), ale przez własną głupotę. Poza pęknięciem nie ma na nim ani jednej ryski, a od ponad dwóch lat rzucam go gdzie popadnie bez żadnego futerału. No ale wave ma ekran w zagłębieniu, a 8s chyba na równi z resztą frontu obudowy, gdzie faktycznie jest narażony na uszkodzenia, coś w tym jest, że może często pękać.
@budus2: Androidowcy powiedzą, że telefon musi być dobry, mocny by Android śmigał. A WP działa płynie na wszystkim. Co prawda Androida używałem na HTC Wildfire, którego sobie mocno chwaliłem i miałem wgranego nowszego Androida, ale zawieszki itp dawały mi w kość. Później telefon zajechałem i kolega polecił WP. Zaryzykowałem i teraz mocno sobie chwale. Nie mówię, że jeden system jest lepszy od drugiego. Ja wybrałem już ten, który bardziej spełnia moje
@budus2: bo 512 ramu to dużo i każdy mobilny system powinien na tym śmigać ale android jest źle napisany i jeśli by to naprawili wowczas wszystkie aplikacje które teraz są w markecie przestały by dziac