Wpis z mikrobloga

@korniku: A po co Ja Cię mam przekonywać do Windows Phone? Ja z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony. Obejrzyj sobie recenzję na Youtubie Nexusa 5 i Lumia 925 (chyba ona będzie w podobnym przedziale cenowym) i porównaj na czym Ci zależy bardziej.
  • Odpowiedz
@korniku: to zalezy do czego potrzebujesz telefonu. Jesli zależy Ci na jakości wykonania, dobrych zdjęciach i bezproblemowym systemie, to nie ma się co zastanawiać tylko brać Lumię.

w razie jakiś pytań zapraszam pod tag #windowsphone
  • Odpowiedz
@korniku: Lepiej powiedz co robisz na swoim telefonie, jeśli programujesz jąderka siedząc na kiblu, przy okazji akceptując lagi i zapchany podróbami sklep to bierz Nexusa. Natomiast jeśli oczekujesz od telefonu funkcji telefonu - wygodna praca z internetem, dzwonienie, smsowanie i korzystanie z aplikacji to bierz WP.

Dla mnie WP>>>>>Android

  • Odpowiedz
@korniku: Ja nie narzekam, jestem bardzo zadowolony. Wyłącz google now, autojasność, killuj aplikacje które cały czas korzystają z internetu (snapchat, instagram, dropbox) a bez problemu jeden dzień wytrzyma nawet na intensywnym używaniu. Na forum android.com.pl jest sporo pro-tipów odnośnie baterii :)
  • Odpowiedz
@korniku: Miałem Nexusa 5, mam Lumie 925.

I tak: Jeżeli jesteś bardzo przekonany do androida, to bierz nexusa. Mi nie podobaly sie w nim mikro lagi, np przy dialerze. Poza tym 2 razy sie zawiesil przy odbieraniu połaczenia. Ale ogólnie to bardzo dobry telefon.

Natomiast jeśli chodzi o lumie 925, to jest po prostu idealna. Ma wszystko to czego potrzebuje, dodatkowo działa błyskawicznie: zero lagów, zwiech itp. Poza tym ma
  • Odpowiedz
@ruurq: Co ma do tego 2GB ramu jak w androidzie jest dalvik który jest źle napisany? Duża ilość ramu sprawi tylko że będzie sie szybciej odwiedzał ale nadal nie będzie tak płynny jak WP
  • Odpowiedz
@korniku: ja mam służbowo IPhone 5 z androida miałem kilka flagowcow aktualnie mam Nexus 5 a dziewczyna ma Lumie 920 i mimo że mam dostęp do 3 systemów nadal wybieram androida dla prostego użytkownika który nie wymaga dużo WP jest Oki ale tak to Android
  • Odpowiedz
@Gottek: Chyba mnie przekonałes :D Ale poczekam chyba na lumie 930, bo bedzie miala ekran 5', bawilem się dzisiaj 925 z ekranem 4'5 i troche za maly dla mnie (teraz mam 4'7), ciekawa jest tez 1320 z ekranem 6', ale to chyba trochę za dużo xd
  • Odpowiedz