Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, czy tylko mnie wkurza coś takiego: ktoś wrzuca zdjęcie z dzieckiem (zazwyczaj jeszcze niemowle), dziecko ciotki/siostry/brata, no nieważne, jednak nie tej osoby ze zdjęcia. I jaki komentarz ZAWSZE, ALE TO ZAWSZE musi się pojawić? "Pasuje Ci". No nie, czy tylko dla mnie to jest tak głupie? Czy znacie kogoś komu dziecko nie pasuje? Zresztą co to znaczy "pasuje Ci"? Do spodni, bo bluzki czy jak. Czyli inaczej można by napisać: fituje Ci to dziecko?

No nie, zdenerwowałam się.

#facebook ##!$%@? #moda
  • 15
@Akszlip: Lepsze jak na zdjeciu dziecko bawi się np. wozem strażackim to ktoś musi napisać, że będzie strażakiem i tak ze wszystkim. miesiąc później będzie aktorem, dwa miesiące później ktoś napisze, że będzie piłkarzem bo przecież dzieciak na zdjęciu ma piłkę.
@Akszlip: chyba zależy od znajomych jakich się ma, jak bezmózgie koleżanki w okresie godowym które rozpływają się pod każdym zdjęciem brzydkich noworodków to później takie komentarze powstają.
@rozowy_login: Weź tylko pod uwagę, że pod zdjęciami moich znajomych widzę komentarze ich znajomych, których u siebie nie mam na liście. Więc nawet mając samą elitę intelektualną :P w znajomych zawsze można natknąć się na komentarze o nieco niższym poziomie.