Wpis z mikrobloga

boże jak ja miałem 12 lat to wierzyłem w to, że pójdę na studia, będę projektował gry, wyprowadzę się od starych i zautomatyzuje strony do zarabiania hajsu a potem przyszło gimnazjum i klasa z największymi debilami co kiblowali, stary alkoholik, apatia, brak skupienia i ciągłe myśli samobójcze xddd + delirka jak u ćpuna pomimo, że nawet energoli wtedy nie piłem #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WosebaTaKawa: To ja chciałem robić małe gierki na telefon w Unity 3D, uczyć się blendera, programowania. No a potem w wieku 18 lat okazało się, że moje poczucie braku sensu umiem utopić w alkoholu. Zaczęły się same złe decyzje, oblane studia 2 razy po pierwszym roku, z każdym razem coraz więcej piłem, potem długi jeszcze doszły i oto jestem. 27 lat mam a stan konta i ogóle osiągnięcia jak bym
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: no ja się uczyłem blendera, unity, unreal engine, Java + pisanie pluginów pod Minecrafta i C# pod aplikacje ale nagle łeb mi tak siadł, że wszystkie oceny z podstawowych pospadały do dwójki. W technikum o profilu IT jeden kujon jak chciał rozmawiać o programowaniu to do mnie specjalnie przychodził bo jako jedyny coś ogarniałem pomimo, że z podstawowych przedmiotów wszystko uwalałem xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@anonim1133: no jestem w błędnym kole i nie ma żadnej metody żeby z niego wyjść. Mogliby mi sondę żołądkową włożyć i uśpić na zawsze to bym miał jakieś fajne hobby wtedy.
  • Odpowiedz