Wpis z mikrobloga

Mirki, kłócę się z moją baba o puszczanie muzyki na weselu, chcemy aby przyjechał ktoś i po prostu puszczał muzykę którą sami wybierzemy, ja stworzę playlistę i dam typowi do niej dostęp, moja luba jest gotowa zapłacić za to 10 tysięcy, dla mnie to chore żeby płacić 10 koła za puszczanie muzyki typu kliknij spacje co parę utworów, ile może takie coś kosztować, ktoś z was miał takiego DJ który po prostu puszczał muzykę nic więcej? Żadnych fajerwerków, występów na żywo #!$%@? muje dzikie węże.

#wesle #muzyka #dj #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lofi_Mrufka: miałem takiego że dogadaliśmy mniej więcej co sobie będzie puszczał (gatunek etc), dostał info jakich kawałków i czego unikać i tyle. Nie kombinowałem żeby typowi całą playlistę układać. To było lata temu i koleś wziął 3k.
  • Odpowiedz
@Lofi_Mrufka: Do dusigroszy raczej nie należę, ale płacenie komuś obcemu nawet tysiaka za puszczanie swoich kawałków imho jest bez sensu. Ja zrobiłem też taką playliste, a własciwie 2, jedną jako spokojne tło do obiadu i do wieczora, a po 20 druga playliste juz bardziej w swoich klimatach i klimatach znajomych.
Po czym tak jakoś o 23 znajomi sie juz zabrali sami za djeke ;D
Dodam tylko ze mieliśmy małe wesele,
  • Odpowiedz
  • 0
@Lofi_Mrufka: ja na poprawinach kupiłem premium spotify podłączyłem telefon pod kolumny a z drugiego telefonu zalogowanego na to samo konto działasz jak pilot i czasem zmieniasz, wyszukujesz, wybierasz, a jak nie dotykasz to leci dalej losowo playlista z przejściami
  • Odpowiedz