Wpis z mikrobloga

  • 0
@pianinka: Jakie kłamstwa? Na razie to nic nie zweryfikowałeś, miałeś podać statystyki przeczące temu i co? Gdzie te dane, które pokazują, że czarnoskóre kobiety popełniają mniej morderstw niż biali mężczyźni?

Masz racje, że przyznajesz mi racje, faktycznie przestępczość to głównie kwestia genetyczna i ja się z tym zgadzam, że mężczyźni popełniają więcej morderstw niż kobiety, ale nie zgadzam się, że mężczyźni każdej rasy popełniają więcej morderstw niż kobiety dowolnej rasy.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzaryMarek: Te kłamstwa:

Niestety nie umiesz czytać, to nie jest liczba ofiar, tylko liczba MORDERCÓW

W 2010, też czarne kobiety miały wyższe wskaźniki morderstw.

Liczby morderców i ofiar są podobne


Dostałeś statystyki, których ponownie nie potrafisz zinterpretować. Wróć jak nauczysz się merytorycznie dyskutować i odnosić do podanych źródeł, marnujesz mój czas w tym momencie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pianinka: Ty cały czas się podniecasz tym drugim wykresem, który jest niepoprawnie podpisany, w tej pierwszej grafice była faktyczna liczba morderców. Tak mam racje, że na ogół ofiary są z grupy z których są sprawcy. Jeżeli 40% wszystkich ofiar zabójstw to gangsterzy, to prawdopodobnie też około 30-50% sprawców morderstw to byli gangsterzy.

I gdzie są twoje statystyki? Na razie to ja cokolwiek tutaj podałem, a ty jedynie się podniecasz jednym
  • Odpowiedz