Wpis z mikrobloga

poszlibyście na koncert w wieczór, w który przyjeżdżają rodzice chłopaka? ma urodziny… wiem, że to głupio tak ale to jedyna okazja :( #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naksu: To zależy. Jak podchodzi druga osoba do tego itp itd.
Dla mnie urodziny to kolejny dzien, byłoby mi przykro troche ale spoko, jeżeli to jest taka okazja giga rzadka a ty jestes fanka to przecież można kiedy indziej poświętować. Jeżeli będzie jakaś impreza rodzice itp itd no troche słabo ale bez przesady. Chyba ze to pierwszy lepszy koncert kolejny z wielu na który idziesz bo po prostu lubisz słuchac
  • Odpowiedz
  • 0
@DoubleWu nie, to niestety nie kolejny pierwszy lepszy, ale nie pójdę chyba bo dziewczyna od której miałam odkupić bilet jednak nie jest z mojego miasta :(
  • Odpowiedz
@naksu nie rozumiem co jest tu problemem. Jesli chłopakowi nie będzie smutno bo gdzieś indziej spędzasz jego urodziny albo że będzie mu głupio Cię tłumaczyć rodzicom że w jego urodziny gdzieś indziej jesteś to idź i nie wiem co stoi na przeszkodzie. Jesli nie umiesz iść gdzieś sama to nie idź. Ja bywałam sama na koncercie i bylo spoko. Jeśli to koncert rockowy czy metalowy to po prostu trzeba stanąć trochę
  • Odpowiedz