Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Wczorajsze odcinki zakończyły się opowieścią Krzysia o bandyckiej napaści hordy czerwonego kapturka na Krzysia i obiciu jąder obu dla jego. Dzisiaj poznajemy kulisy śledztwa, pojmania łotrów, szczegóły hospitalizacji mazura , wyroki na bandytów. Najciekawsze - pod salą szpitalną w której Krzysiu walczył o życie, bo wymiotował krwią , siedzieli policjanci i pilnowali by nie nikt się nie zbliżał się do męczennika. A cały oddział szpitalny modlił się o powrót do zdrowia Krzysia i by przeżył on.
Krzysiu wspomina też dawne czasy ,gdy odwiedzali go widzowie. Niektórzy byli okuratni, zachowywali się godnie, przywozili dary, mleczko. Ale więcej było tych menelów - takich pijących olkohola na posesji, robiących zdjęcia ukradkiem zamiast zapłacić. Najgorzej Krzysiu wspomina takiego półmetrowego krasnala, który przyjechał z organistym. Byli wtedy w domku,bo to jesienią było,rozmawiali, Krzysiu herbatkę zrobił i zabrakło drewka do pieca. No i Adam-organista poszedł po drewko a ten drugi, niski z nim poszedł papierosa zapalić. Poszli i nie ma ich i nie ma. Krzysiu już się zamartwiał, że coś się im stało się na podwórku. Nałożył Krzysiu kurtkę, idzie do chlewka szukać ichich a ci dwaj w chlewku na golasa penesami dotykają się. Tak było a ten krasnal, mariusz mu było , wypiął się a onanista rękę mu wsadził wiesz gdzie, tam gdzie kałek wychodzi. Naprawdę tak było, aż po łokieć mu łapę wsadził a ten krasnal aż jęczał aszasz. I Krzysiu pogonił ichich obu, meneli. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Wczorajsze odcinki zakończyły się opowieścią Krzysia o band...

źródło: 1000004691

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak było a ten krasnal, mariusz mu było


@bellacavem: może to był nieboży Mariusz #!$%@?? Krzysio zapomniał jak wrobił Czerwonego, Średniego i jeszcze tam jakiegoś że mu 4 tyś ukradli i poszli pierdzieć w pasiaki.
  • Odpowiedz
  • 3
@amozetoostatniraz: urocze, znam to uczucie zatracenia się w filmach z uwielbianą aktorką ,w moim przypadku. Tylko prawdziwi wielbiciele są zdolni do takich poświęceń. Ja nawet filmy sobie sam przemontowuję , z dwugodzinnego wychodzi zwykle 17 minut scen z tą moją ulubienicą. A reszta - weg, do hoboka. Niestety jutuba nie lubi takich koneserów kina jak ja. Kiedyś wstawiłem taki mój Film ,przez duże "F" - słało się z pół godziny,
  • Odpowiedz
  • 2
@amozetoostatniraz: w sumie to dobrze robią. Chronią " twórczość intelektualną" jak to barnej powiedział o swoich lajtach. I powiem Tobie szczerze, że nie jest to miłe gdy ktoś kradnie Twoje jakieś tam wypociny. Przekonałem się jakie to uczucie gdy Wykopki zawiadomili mnie,że ten dzban mariusznieboży czyta moje wysrywy na swoim kanale jakby sam to napisał. I przyznaję, że mnie to wkurzyło.Niczym srawek miałem ochotę zgłoszenia słać, służby zawiadamiać, pół świata
  • Odpowiedz
  • 2
@amozetoostatniraz: przyjmuję Twoje kondolencje, dziękuję dla Ciebie za okuratne podniesienie mnje na duchu, w tej pełnej smutku i nostalgii dla mnie chwili, w tej czarnej godzinie żałoby serce krwawiącej me. One miały dobrze u mnie ,te streszczenia, one były czytane i zabrali mnje je, bandyccy łotry,menele zza mostu.
  • Odpowiedz