Wpis z mikrobloga

@Eldoka123322: Niedokładnie napadają na rosję, a przenoszą wywołaną przez ruskich wojenkę na ich teren. A to zupełnie co innego, bo Ukraina nie zaatakowała żadnego państwa, a jedynie swojego oprawcę
  • Odpowiedz
  • 19
Zastanawia mnie ta retoryka, jeśli teraz Ukraińcy napadają na Rosje to jest okej?


@Eldoka123322: tak, według prawa międzynarodowego napastnika można atakować na jego terenie. Czego tu nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Eldoka123322 moim zdaniem chodzi o to, że zaraz mimo wszystko rozpoczną się rozmowy pokojowe. Obie strony coraz częściej o tym przebąkują. Ukraina zdobywając obwody kacapów zdobywają kartę przetargową w rozmowach. Nikt nie powie ok, już po wszystkim, ale terytoria okupowane zostają przy rosji, bo rosja sama traci terytorium.
  • Odpowiedz
@Eldoka123322: a dlaczego nie, rozwalili im kraj, mordowali z okrucieństwem wielu ludzi, porywali dzieci.. Uważasz że to nie daje im prawa wkroczyć na ich teren? I tak szacunek bo nie robią tego samego, czyli nie torturują zabijają czy porywają cywilów.

Ja im kibicuje niech tam wjeżdżają i wygrywają na terenach rosyjskich. Rosja jest agresorem i putin #!$%@?ł pół świata, bo przez niego trzeba było od nowa gospodarkę światową budować. Powinni
  • Odpowiedz
  • 0
jeśli teraz Ukraińcy napadają na Rosje to jest okej?


@Eldoka123322: wytłumacz mi w jaki sposób ukraińcy napadają na rosję? xd w sumie po pierwsze kto tu na kogo napadł mi odpowiedz xd
  • Odpowiedz