Wpis z mikrobloga

Ja jestem ciekaw w jakim języku córko-syn się wychowywał, bo po polsku to on nie potrafi poprawnie mówić, angielski brzmi jak by może z rok w kraju anglojęzycznym siedział, a wątpię żeby znał jakikolwiek inny język
#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@The_Rainman: w ogóle on ma niesamowite zdolności lingwistyczne. Jak u walenia był na live to nie potrafił się przedstawić bez błędu po japońsku (który rzekomo zna) a "number one of Cambodia" też źle przetłumaczył (powiedział ichi cambodia) xd.
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: japońskiego nie znam więc się nie wypowiem xD ale komentarz po londynie teraz oglądam i chyba nic poprawnie nie wypowiedział z jakimkolwiek akcentem. Więc albo to był MOŻE rok edukacji gdzieś w UK albo sam sobie ubzdurał, że zna angielski. Więcej idzie się nauczyć oglądając seriale z napisami xD
  • Odpowiedz
@The_Rainman: nie potrafi mówić bo mumin też nie ma zbyt bogatego słownictwa, wypowiedzieć też się nie umie chyba że sie zastanowi ale to się schodzi jak z uruchomieniem windowsa 95.
Jakiego angielskiego by nie miał to się dogada choćby na migi.
Tu widzę sami poligloci są xD
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy: ja nie jestem poliglotą, nigdy nie byłem w kraju anglo języcznym, ale wiem jak się coś poprawnie wypowiada. Nie opowiadam, że znam ileś języków jak ich nie znam xD

@kapitanKloss23 ale skoro był w jakimś kraju w jakimś języku powinien się chociaż składnie wypowiadać, chociażby po polsku
  • Odpowiedz