Wpis z mikrobloga

#paryz2024 jakie polskie pozasportowe pozytywy tych igrzysk?
Na razie przychodzi mi to do głowy:
Zesranie się lewaków o Julkę, już nie mówię co się stanie jak wygra. Albo pokaże X, po porażce.
edit
o Przemysławie Babiage, zapomniałem. Piękny to był wstęp do Igrzysk.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyscrollowany: tylko, że julka jest głupiutka, a baba występowała w spektaklu z drag queen ślniącymi się do dzieci. Chora promocja pedofilii i nic dziwnego, że organizatorzy za nią przepraszali. To też jest chore, że lewicę się na siłę do tego dokoptowuje, by legalizować patologię.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: Sam sobie dorobiłeś teorię, że jestem konfiarzem choć ich nie wspieram w żaden sposób i ta julka wali głupoty jak oni. Zaś ja podałem fakty- przeczytaj jeszcze raz oświadczenie organizatorów po ceremonii. Nie rozumiem co w tym otwarci mogło ci się podobać, ale są różne gusta. Natomiast te motywy pedofiliskie większości się nie podobały.
  • Odpowiedz
Już sobie sam tworzysz historię. W każdym razie, miło było popatrzeć na konfiarstwo rzucające gównem w każdym kierunku jak małpy w klatce i główną całą w płomieniach prawackiego gniewu xd


@wyscrollowany: "Już sobie sam tworzysz historię. W każdym razie, miło było popatrzeć na konfiarstwo rzucające gównem w każdym kierunku jak małpy w klatce i główną całą w płomieniach prawackiego gniewu xd" Tutaj, więc nie manipuluj już, tylko się ogarnij. Jeszcze
  • Odpowiedz