Wpis z mikrobloga

Zabawne jak człowiekowi się zmienia gust do #rozowepaski - jak miałem te 16-20 lat to szukałem szczupłej dziewczyny z dużymi balonami #pdk i miałem też takowe ale jak widziałem jakąś laskę z choćby 2-3kg nadwagi to mnie to obrzydzało, później mając lat 22 poznałem laskę, która miała ok. 5kg nadwagi z czego większość w dupie i balonach hehe i jakoś tak stwierdziłem, że fajnie jest mieć za co złapać, następna moja dziewczyna to była ogólnie dość szczupła ale też miała z 2-3kg ponad normę i spodobało mi się ,że ma lekko odstający brzuch. Kolejna moja dziewczyna miała już ok 5-7kg nadwagi i obecna też tak około XD jedyne co mi się nie zmieniło to to, że zawsze lubiłem niskie dziewczyny (189cm here) czyli takie do max 1,70m. Więc wszem i wobec ogłaszam idealne dla mnie proporcje u kobity - wzrost ok. 165-168cm waga </= 75-77kg. No i obowiązkowo #szerokiebiodra wielka (ale nie wisząca) dupa i wcięcie w talii i odstający trochę brzuch czyli musi być dystrybucja tłuszczu odpowiednia (jak na pic rel), bo wiadomo że i przy takiej BW zdarzy się że wszystko ma w bebechu, dupa płaska a cycki jak mandarynki za to wiszące XD i to jest obleśne.

Pewnie zaraz zlecą się walikonie czy puryści i napiszą ,że obleśnie - choć gust jak dupa i każdy ma swój, też szanuje wasze preferencje, ale błagam nie nazywajcie takich lasek "wielorybami". Dla mnie za gruba laska to ma paramtery np. 165cm i 85kg.

BTW: Ja sam to wysportowane 189cm/107kg także ulanie jest, ale w "normie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wy, lubicie bardziej podlane czy jednak szczupłe czy nawet wysuszone (170cm/45kg)?

#logikaniebieskichpaskow #duzadupa
siemawpadajdomejkuchni - Zabawne jak człowiekowi się zmienia gust do #rozowepaski - j...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach