Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie mi. Ostatnio oglądając Panty i Stocking bardzo mocno wciągnąłem się w ostrą muzykę elektroniczną i potrzebuję jakiejś pomocy w identyfikacji podobnych gatunków i/lub kawałków, załączam chyba najmocniejszy z całego soundtracka.

Potem udało mi się dziwnym trafem w internecie znaleźć Saga-Musix, koleś jest fenomenalny, jego kompozycje sprawiają że sama mi się głowa trzęsie:

http://sagamusix.de/music_files/ogg/saga_musix_-_unlimited_happiness.ogg

Pomożecie mi zidentyfikować gatunki, które mogą mnie zainteresować? Albo podobne interesujące, ostre kawałki?

#muzykaelektroniczna I Unlimited Happiness brzmi jak coś #trance #house #eurodance ale nie znam się. #anime #muzykazanime
j.....b - Mireczki, pomóżcie mi. Ostatnio oglądając Panty i Stocking bardzo mocno wci...
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Drug: Owszem, twórca zarzeka się że to chippy eurodance, ale nie mogę znaleźć żadnego podobnego kawałka w tych gatunkach. Może znasz jakiś wykonawców?
  • Odpowiedz
@joookub: nie siedziałem nigdy w tego typu muzyce, ale może obczaj go.

Więcej znajdziesz sam, poszukaj po mixach z hasłem chiptune/paradox music, czy coś
Drug - @joookub: nie siedziałem nigdy w tego typu muzyce, ale może obczaj go.

Więcej...
  • Odpowiedz
@Drug: A i jeszcze coś. Może to nie jest klimat który dokładnie opisywałeś, ale myślę że warto spróbować z OST z Risk of Rain i może Hotline Miami.

Drug - @Drug: A i jeszcze coś. Może to nie jest klimat który dokładnie opisywałeś, al...
  • Odpowiedz