Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Filip opisał siebie jako osoba LGBT. Dodam oddzielnie to bo dziwne jest dla mnie, że wszyscy prawie zwrócili jedynie uwagę na to, że w ogłoszeniu napisał LGBT friendly. Sam mieszkałem na studiach w mieszkaniu, w którym pokój miały dwie dziewczyny les. W Bydgoszczy, i to jakieś 25 lat temu.
On poniżej dodał,opisując siebie, że jest LGBT i zamiast na to zwrócić uwagę bo domysły robiliśmy przecież od początku a nie do jakiegoś LGBT friendly jakby to miało mieć jakieś istotne znaczenie.
adik75 - #raportzpanstwasrodka Filip opisał siebie jako osoba LGBT. Dodam oddzielnie ...

źródło: filip lgbt

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adik75: Zasadniczo koło siurka mi lata to jakiej jest orientacji (i każdemu powinno). Ale jestem w stanie zrozumieć że dodał to bo szuka osób, w których towarzystwie będzie mógł się czuć swobodnie. Przykładowo nie chciałby pewnie trafić na takiego współlokatora jak op wyżej, który uważa odmienną orientację za zaburzenie. Analogicznie op wyżej, też pewnie nie chciałby mieć na chacie współlokatora jak Fylyp.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: a co wg ciebie to jest coś normalnego? Jakby Bóg chciał żeby tak bylo to by stworzył dwóch Adamów xD
No ja akurat mam taki charakter że nie chciałbym mieć wcale współlokatora bo nie lubię ludzi;)
Mi też koło siura lata czy lubi piczki czy kabanosy, ale zdanie swoje może każdy wyrazić 🤡
Nie rozumiem takze jak w przeciągu kilku lat zostało znormalizowane to wszystko
  • Odpowiedz
Więc teraz zostało jeszcze tylko zdiagnozowanie dewiacji Filipa. Jeszcze raz, po "pluszaki" w jego różowym plecaczku, co było zdjęcie kiedyś, wnioskuję że jest "niebinarny". Co jest pewnie spowodowane dekadą frustracji seksualnej wywołanej brakiem owego seksu
  • Odpowiedz
  • 5
@Dzikamery: Z tym "jak chce", to mimo wszystko szeroko pojęte hasło może prowadzić do złych wyborów. On ma cukrzycę, nie od wczoraj a odżywia się jakby nie miał zielonego pojęcia, co to w ogóle znaczy i niczego nie rozumie. To jest debil. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na tak skrajny poziom ignorancji. Nie trzeba wielkiego poświęcenia żeby czegoś dowiedzieć się na temat własnej choroby.
Puściłem właśnie gniota chwilami obejrzeć i patrzę
adik75 - @Dzikamery: Z tym "jak chce", to mimo wszystko szeroko pojęte hasło może pro...

źródło: filip cukrzyk

Pobierz
  • Odpowiedz
powinieneś wykładać na jakimś uniwersytecie a nie pisać posty na wykopie.


@wariat-z-choroszczy: Niestety nie miałbym cierpliwości do takich tytanów intelektu jak Ty kwestionujących dorobek naukowy jakiś ostatnich 200 lat. Mogliby mnie zwolnić dyscyplinarnie.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: super, a prawda jest taka że jesteś grubasem siedzącym pół życia przed monitorem który czerpie przyjemność z pisania komentarzy na forum internetowym xD pal wrotki pecie, ja niczego nie kwestionuje tylko wyraziłem swoje zdanie o orientacji. Jak nie rozumiesz to się nie odzywaj bo zacząłeś coś pisać o jakiś zwierzętach i biologii xd
  • Odpowiedz
@adik75:
Felipka słabo zna angielski jak na tyle lat i szkół z UK,to taka sama analfabestia jak jego stary
co duka po polsku czytając komentarze donejtowe,debil bez zawodu i pracy,żebrak zafajdany.
  • Odpowiedz
@adik75: równie dobrze mógł wpisać black friendly, anti rasist albo feminist friendly, skoro jest tolerancyjny, ale tutaj głównym zainteresowaniem jest orientacja seksualna, więc coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz