Wpis z mikrobloga

Mam jakieś dziwne wrażenie, że Stanowski w tym nagraniu zbyt się wystawia. Chłop x razy na głos podkreśla że jest na smyczy. Zabrzmię teraz jak ci od szachów 5D Putina, ale dla mnie to jest akcja marketingowa dekady w polskich mediach. Stanowski sam se to wymyślił, nagrał i poprosił Lorenca żeby zaplantował to Stonodze, a ten się na to rzucił jak szczerbaty na orzechy. A jutro na kanał zero wleci wielki MAKING OF "Akcji dziennikarskiej stulecia!!!!!". Ale jeśli nei to nazwa kanału po prostu sugerowała realnego właściciela xD
#kanalzero #stonoga #stanowski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pigmej4ever moim zdaniem ten "maiking of" może wlecieć jak stanowiski będzie nagrywał jakiś film na stonogę. Chyba że się zbyt rozniesie i puści to wczesniej
  • Odpowiedz
@midget: Nie no więcej niż 2 dni nie może tego trzymać, poczeka do jutra, żeby wszystkie portale typu onet, wp, interia się na to rzuciły. Po czym domontuje na koniec tego filmiku screeny z tych artykułów jako dowód na upadek dziennikarstwa bo nikt nie weryfikuje informacji. Teraz jestem już pewny że to bait, nie zgadzają się tam daty poszczególnych wydarzeń
  • Odpowiedz