Wpis z mikrobloga

Cześć!
Piszę z dość nietypową sprawą i chciałbym sięgnąć opinii EKSPERTÓW !
Założyłem sklep internetowy o nazwie X - widząc że domena z tą nazwa kosztuje niecałe 100zł - podczas zakupu domeny byłem konsumentem.
W oczekiwaniu na aktywowanie adresu DNS i innych rzeczy założyłem sobie JDG w związku z chęcią wzbogacenia się oraz odprowadzania należytego podatku na rzecz skarbu Państwa.
Po godzinie 16 dostałem wiadomość od administratora a jednocześnie operatora u którego wykupiłem adres domeny X - że jednak nie mogą zrealizować tego zamówienia za tą kwotę bo to domena premium, gdzie wcześniej podczas zakupu nie było to nigdzie zawarte, oraz że mam dopłacić do aktywacji tej domeny 32k PLN gdzie cena zakupu widniała na 100zł z hakiem. Zaproponowali za to zwrot środków na moje konto, lecz problem polega że zapłaciłem już za sklep internetowy oraz jego konfiguracje sporą sumkę. Czy mogę się ubiegać o to że jednak chce dostać nazwę tej domeny i nic nie będę dopłacał w związku z zawarciem umowy handlowej ?

#prawo #strona #dns #sklep #sklepinternetowy #drop
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panpytajnik320: A w ogóle zawarłeś taką umowę? Przejrzyj regulamin tego rejestratora. Bo samo otrzymanie faktury za usługę nie jest jeszcze potwierdzeniem jej zawarcia.
Druga sprawa to sprawdziłeś na dns.pl kiedy domena została faktycznie zarejestrowana?
  • Odpowiedz