Wpis z mikrobloga

#kanalzero
#polityka
Rzetelne dziennikarstwo w wykonaniu Stanowskiego.
Dyskusja o puszczeniu materiału o Funduszu Sprawiedliwości:
-"Wiesz jaką mamy linię !"
-"Nie atakujemy ich. "
-"Nie będziemy grać w jednej drużynie z Giertychem."
-"Ja bym to przykrył materiałem który nic nie mówi w ogóle, rozmydlenie tematu"
-"Wiedzieliście od początku jakie są zasady gry..., są tematy których nie ruszamy."
-"Możemy zrobić sam skrót, ale niech to będzie tak, że na zasadzie żeby się do nas #!$%@? że zrobiliśmy"
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygląda na to, że stanowski rzucił stonodze fejka


@ManyCalavera: ciekawe po co stanowski miałby rzucać fejka? xDDD Ludzie łatwiej uwierzą w taki film niż w jakieś skomplikowane dekonspiracje. I szczerze nie chce mi się analizować tych dat z tego filmu.
Co miałby stanowski do wygrania takim filmem? Rzucenie fejka jest dużo prostsze niż jego odkręcenie. Ja wciąż jestem przekonany że to jest prawdziwy film.
  • Odpowiedz
ciekawe po co stanowski miałby rzucać fejka? xDDD


@paul772: może się nie lubią? Może Stonoga zrobił Stanowskiemu koło tyłka i ten się odegrał? Cholera go wie, ale te daty faktycznie się nie spinają.

Co miałby stanowski do wygrania takim
  • Odpowiedz
pokazać ludziom, że łykają jak pelikany?


@bregath: trzeba jeszcze przekonać ludzi, że to jest fejk. Więc to jest kompletnie nielogiczna zagrywka o ogromnym poziomie ryzyka. Ja nie jestem przekonany np. że to jest fejk, a nie mam potrzeby teraz rozgryzać tego na czynniki pierwsze.
  • Odpowiedz
@paul772: to nawet nie musi być zarzutka Stanowskiego, tylko AI. To jest ciężki temat i zgadzam się z innym wykopkiem pod innym wpisem, że albo Stanowski dał się rozegrać jak dzieciak albo Stonoga to debil co łyka wszystko co mu w ręce wpadnie albo Stanowski faktycznie sobie jaja robi ze wszystkich albo to wygenerowane jest przez AI i komuś zależało (Stonodze?), żeby "skompromitować" Stanowskiego z jakiegoś powodu.

Myślę, że jutro
  • Odpowiedz