Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Wszyscy zesrani i podnieceni postawą Igi Świątek, która dołączyła do naszych siatkarzy i po meczu celebrowała z nimi zwycięstwo na parkiecie. Pozostaje pytanie, czy ktoś ją tam w ogóle zapraszał. Ja jakbym był sportowcem i po kilkunastu latach ciężkiej pracy, walki z samym sobą i zdobyciu sukcesu na igrzyskach nie chciałbym, żeby na parkiet #!$%@?ł mi się taki Robert Lewandowski albo Iga Świątek, których mam głęboko w #!$%@? i odciągał uwagę od mojej osoby i mojego triumfu, kiedy wszystkie kamery i uwaga kibiców powinny skupiać się na mistrzu. Ciekawe czy byłaby zadowolona, żeby po trumfie na rolland garros #!$%@? jej się na kort siatkarze i robili sobie fotki na instagrama. W każdym newsie o zwycięstwie siatkarzy jest teraz gadanie o Świątek. Potem po latach jak byś chciał obejrzeć powtórkę z wydarzenia z dziećmi albo wnukami to byś widział siebie i ...Świątek, której nawet nie znałeś osobiście.
bluzgajacy - #paryz2024 Wszyscy zesrani i podnieceni postawą Igi Świątek, która dołąc...

źródło: swiatekkibic

Pobierz

Chciałbyś w chwili triumfu, żeby na parkiet wpierdalała Ci się Świątek?

  • 1. Tak 66.3% (69)
  • 2. Nie, niech zna swoje miejsce 33.7% (35)

Oddanych głosów: 104

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozostaje pytanie, czy ktoś ją tam w ogóle zapraszał


@bluzgajacy: Nie pozostaje, bo gdzieś już czytałem, że to nasi ją zaprosili. Zresztą sądzisz że kogokolwiek z trybun da się wpuścić ot tak na parkiet?
  • Odpowiedz
  • 0
@LamajHarma: Chodzi o szacunek dla 2giego sportowca, to była w tej chwili ich arena i ich czas. Myśllisz, że wszyscy siatkarze wyrazili zgodę? Ja bym jej tam nie chciał, tylko chciał celebrować zwycięstwo ze swoimi przyjaciółmi z teamu, których znam od lat
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Mam propozycję: gdy zostaniesz siatkarzem, załapiesz się do kadry, pojedziesz na IO, wtedy będziesz mógł się szarpać że Ci inny sportowiec wbija na parkiet po wygranej. To tak naprawdę sprawa wyłącznie między Igą a siatkarzami, jeśli któremuś się to nie podobało, to mógł powiedzieć jej prosto w twarz.
  • Odpowiedz
  • 0
@LamajHarma: A może ta tenisistka co jej wytknęła, że nie musi udawać bo i tak jest fałszywa miała rację? Może Igusia chciała zaczerpnąć choć troche atencji i podpromować się kosztem wzrostaków. Uśmiechają się do zdjęcia bo co mieli zrobić? Było już za późno
  • Odpowiedz
temu co się nie podobało #!$%@? miał do gadania bo zanim się skumał co się dzieje to już Iga robiła sobie z nimi zdjęcia na parkiecie

Odpowiedz


@bluzgajacy: Wytłumaczę bardziej bezpośrednio: Ty tym bardziej nie masz nic do gadania, bo Cię w ogóle na tym parkiecie nie było.
  • Odpowiedz
Może Igusia chciała zaczerpnąć choć troche atencji i podpromować się kosztem wzrostaków.


@bluzgajacy: Ona zdobyła ostatnio medal olimpijski i jest najlepszym sportowcem w tym kraju xD Ona mogłaby już dawno być poza Francją, ale została i kibicowała naszym.
  • Odpowiedz
  • 0
@LamajHarma: Można być najlepszym sportowcem, ale nie być w czołówce najbardziej lubianych. Zawsze warto podbić sobie pijar tanimi chwytami pod publiczkę. Możliwe, że ten ruch był jej podpowiedziany od speca od wizerunku albo kogoś ze sztabu. Kto by chciał z własnej niewymuszonej woli oglądać siatkówkę :D
  • Odpowiedz