Wpis z mikrobloga

Cześć! Kolekcjonuję puszki po piwie i jest to moje trzecie podejście do próby zdobycia okolicznościowej puszki Lecha. Tym razem jest to OFF Festiwal. Czy znajdzie się dobry człek, który spróbowałby je dla mnie zdobyć? Sam mam za daleko, a i do pracy niestety trzeba iść... Z góry dziękuję! :)
#offfestival #katowice #puszki
Rozkoszniaczek - Cześć! Kolekcjonuję puszki po piwie i jest to moje trzecie podejście...

źródło: 453632775_912459057582342_7639494874655757219_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrPr0h: Z tego co pytałem na fp Lecha na FB, to tak. Jedynie puszki z Audioriver dostępne są w sklepach sieci Dino, reszta jest dostępna tylko na festiwalach... przy czym też lecą z tym w kulki. W przypadku wspomnianego Audioriver i Nowe Horyzonty znalazłem osoby, które były chętne pomóc, ale okazało się na miejscu, że tych puszek było na tyle mało, że najzwyczajniej w świecie się skończyły. :/
  • Odpowiedz
@MrPr0h:

tylko że już jest po OFFie


Ech... nie zwróciłem uwagi. To też jest urok Lecha, że informacje o pojawieniu się dedykowanych puszek udostępnił w dniu rozpoczęcia imprezy, a zanim mi się to jeszcze wyświetliło... Ale a nuż widelec, jeśli ktoś wziął jakąś sztukę na pamiątkę to chętnie odkupię. :)
  • Odpowiedz