Wpis z mikrobloga

Co do Chica, ja od początku traktowałem go z przymrużeniem oka. Taki śmieszny narkus, który szczyci się, ile to on już nie wyćpał i żyje. + Zabawne teksty, spacery z Marusią itd. Wiadomo, po tym co wyszło powinien spędzić dobre kilka/kilkanaście lat w pierdlu z atrakcjami typu przymusowe "zabawy" aranżowane przez zwyrolskich współwieźniów. Po prostu nic nie warty śmieć, tak jak i popek.
Natomiast kto dał przyzwolenie, aby w tym temacie riserczem jak i przedstawieniem sprawy wszystkim ludziom w internecie zajął się bombel koguciarz? Przecież on sam ma skłonności pdfilskie ¯\(ツ)/¯
#famemma
kaczeridi - Co do Chica, ja od początku traktowałem go z przymrużeniem oka. Taki śmie...

źródło: 1000006015

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
kto dał przyzwolenie


@kaczeridi: w tym konkretnym przypadku jest tylko jedna osoba która spłaca dług wobec Boxdela bo inaczej by nad morzem frytki smażyła z rybem a nie udawała milionera na salonach - Farmazeusz.

Generalnie oni wszyscy się nadają do zamknięcia, kwestia tylko że jedni na Mokotowie a drudzy w Choroszczy

Ćpun Chic jest po prostu zbyt mało inteligentny by ukryć swoje skłonności i problemy jakie generuje, główna różnica.
  • Odpowiedz
@Njal:

Generalnie oni wszyscy się nadają do zamknięcia


+1 i jeszcze jedno. Jaki normalny rodzic pozwala 11 latce jeździć po nocach do mieszkania 40 letniego chlopa?
  • Odpowiedz