Wpis z mikrobloga

  • 0
@Serghio stary, ale co ty mi tłumaczysz schemat organizacyjny spółki skarbu państwa? xD ja nie mówię, że coś takiego jak decyzja premiera rządu RP o zawieszeniu dziennikarzyny z kanału sportowego jest niemożliwe tylko jak ktoś o zdrowych zmysłach może uważać coś takiego za prawdopodobne xD
  • Odpowiedz
  • 0
@mentari: skoro tak było przez 8 lat, że prezes sterował wszystkim, od zawieszenia sprzątaczki do wyboru prezesa Orlen to teraz się ciężko ludziom przestawić
  • Odpowiedz
  • 1
Tusk zdissowal telewizje, ktora wedlug standardow pisowskich powinna byc jego wlasnoscia.

Nie stanal po stronie "swojego czlowieka"

Skytykowal dwie strony


@BrightBeamBuddha: xD
Jedyne co Tusk zrobił to damage controle zrzucając z siebie winę na mitycznych przełożonych. Umył ręce i tyle.
Tak to jest jego wina, bo to on jest szefem rządu jak i partii w jednym. Tak samo jak Kaczyński był winny przewinień pisu.
  • Odpowiedz
@mentari: nie wiem co cię dziwi, jakby państwo było jakimś tworem nieporównywalnie bardziej skomplikowanym od dużych korporacji.
Jeśli wydaje ci się, że Tusk gra w jakieś szachy 5D i nie ma czasu na zajmowanie się takimi sprawami to jesteś mocno w błędzie.
Tak samo jak Kaczyński pilnuje stołka i dba o to, żeby słupki się zgadzały.
Gdyby było inaczej to realizowałby obietnice wyborcze w terminie xD
  • Odpowiedz