Wpis z mikrobloga

Z cyklu cytaty wielkich ludzi:

"Tajger Ty #!$%@? #!$%@? wychodź! Wyłaź Kupiec #!$%@?! KUUPIEEEC! Pokazuj się #!$%@?!!! #!$%@? #!$%@?! #!$%@? #!$%@?. Umiesz w internecie #!$%@? wyzywać, to wychodź do mnie frajerze tutaj. Masz #!$%@?. Się #!$%@? nauczysz sprzątać cwelu #!$%@?! Będziesz mnie #!$%@? w internecie wyzywał. Wychodź frajerze! Wychodź #!$%@? #!$%@? i powiedz mi to samo, co mówiłeś w internecie. Wychodź cwelu! No wychodź bonzo! Bonzo!!! Wyłaź! Jeszcze raz #!$%@?, coś wyzwiesz w internecie mnie, a za mojego ojca ubliżanie i mojej mamy dostaniesz lepę, jak Cię tylko zobaczę. Dostaniesz 8 liści, tyle ile Ci #!$%@? obiecałem (tfu). #!$%@? Ci w dupe cwelu" - Paweł "Proboszcz" Zaborowski


#bonzo #proboszcz
  • 2
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: Proboszcz to patostreamer z Łodzi, który został pobity prawie na śmierć (ma przez to niedowład bodajże lewej strony ciała i niesprawną lewą półkulę mózgu) i który sam prawie zabił na strimie Małysza (innego patostreamera) butelką od wódki czy #!$%@? wie czego, generalnie jest niepełnosprawny. A za co tiger go obraża, to chyba nawet sam tiger nie wie. Jedyne co wiadomo, to że tajger obsrał zbroję przed osobą, której groził
  • Odpowiedz