Wpis z mikrobloga

- Podobno Pato kupił dobermana na miejsce papugi. Zakup wydaje się posunięciem bardzo przyszłościowym, gdyż pies tego formatu poradzi sobie z pijakami krążącymi po okolicznych parkach z telefonami w rękach i krzyczącymi: siemano, siemano jestem oregano..
- Szefitoo nadal w formie, doprowadza sektę grajewską do białej gorączki. Ci pomawiają niewinnych ludzi o bycie szefem, plują na ekrany telefonów i nie dopuszczają do siebie głosów rozsądku.
- Co ciekawe @bezpravkano207 także popadł w obsesję grajewską! Ciężki przypadek objawiający się tropieniem zwolenników legendarnej bestii górskiej i znęcaniu się nad zacnym Meksikano! Rokowania nie są pomyślne... Aczkolwiek jest z czego się pośmiać :))

Pozdrawiam z remizy!

#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny nie interesuje mnie tyle sam grajewiak, co zjawisko, które nazywam sektą grajewską. Oregano wybił się na hejcie i ogłupił sporą grupę naiwnych dzieciaków i niedojrzałych dorosłych, którzy mu przyklaskują. Ty też przypisujesz mi "łykanie śmietany" czym wyraźnie sugerujesz związek ze Sradkiem? Masz jakieś kwity? Oregano i Śradek są dla mnie tyle samo warci i uważam ich za szkodników! To co nazywasz obsesją jest konsekwencją w działaniu. I tyle w temacie.
  • Odpowiedz