Wpis z mikrobloga

Do tych, którzy wklejają obrazek załączony do tego wpisu i innych broniących ceremonię otwarcia igrzysk:

Podstawowa różnica między parodią Ostatniej Wieczerzy w South Parku jest taka, że jest to program rozrywkowy słynący z ostrego humoru. Jako konsument mam prawo wykupić do niego dostęp lub nie, w zależności od mojej wrażliwości na takie sceny. Serial South Park po prostu korzysta ze swojego prawa do wolności słowa.

Igrzyska Olimpijskie to impreza, która ma zakończyć Olimpiadę i wszystkie wojny międzyludzkie. Natomiast pewne paskudne środowiska wykorzystały to wydarzenie jako okazję do manifestacji swoich poglądów i plucia na osoby o odmiennym światopoglądzie. Cały problem polega na tym, że nie mam wyboru i jestem zmuszony do brania w tym udziału oraz finansowania tej imprezy, która ma zupełnie inne założenia, niż to co przedstawiono, dlatego też ją krytykuję.
Nawet starożytni Grecy potrafili przerwać konflikt by wspólnie cieszyć się krótkim okresem Igrzysk i skupić się na istocie tego wydarzenia, czyli sporcie.

Bronienie tego okropnego przedstawienia jest po prostu wyrazem braku zrozumienia idei Igrzysk Olimpijskich i braku chęci pojednania.
Czy impreza otwarcia Igrzysk Olimpijskich powinna prezentować poziom South Parku?

#paryz2024
cordianss - Do tych, którzy wklejają obrazek załączony do tego wpisu i innych broniąc...

źródło: kogo-urazi%C5%82a-olimpijska-ostatnia-wieczerza-v0-gzl14xuyd2fd1

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@cordianss nigdy w życiu nie będę szanował lgbt, dla mnie to twór przez który normalni homoseksualiści tylko tracą w oczach społeczeństwa, taki rąk który pożera normalność. Był niedawno jakiś marsz i typiara pyta się typa:

-jakie są pańskie zaimki?

-Ja jestem zacofany i jestem tylko zwykłym gejem.

Także, zwykli ludzie na tym tracą. Dla mnie totalnym przegięciem, jest wyśmiewanie poważnej choroby, kiedy ktoś się rodzi w "zlym ciele". Zrobili sobie z tego okresową mode, ale było mało, więc postanowili uderzyć w najbardziej podatna na manipulacje grupę: dzieci oraz młodzież w wieku dojrzewania. Wtedy człowiek ma największy misz-masz w głowie, a te skur.... bez skrupułów postanowiły to wykorzystać i w dupie mają, że ponad połowa osób po tranzycji popełnia samobójstwo. Człowiek jak ma naście lat nie powinien podjemowac decyzji, które zmienia jego życie o 180 stopni.

Można dodać wciskanie na siłę tego, gdzie się da. Ekonomicznie również postanowili, że będą ponad wszystkimi i jak mafia mają zasadę "jesteś z nami, albo przeciwko nam". Firmy często są szantazowane, żeby w jakiś sposób poparły lgbt, każdy wie, że ta sekta zniszczy każdego dla własnego
  • Odpowiedz
  • 1
@RandyBobandy: W ogóle nie rozumiesz.

Płacisz podatki we Francji? xD Jako już to oni płacą na ciebie.

Płacę podatki w Polsce, a Polska finansuje IO.

Polski rząd konsultuje się z tobą na co może wydać pieniądze a na co nie, bo ci się nie
  • Odpowiedz