Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem że przez takie drzewko czerwonolicy nierób płacze na swoich materiałach że musiał zamknąć restauracje? Zamiast się wziąć do roboty, kupić piłę spalinową i maczetę za $50-$100, to łazi wokół i zgrywa ofiarę żywiołu żeby wyżebrać od Grażynek wpłaty.

Mógłby przecież odspawać kamerkę od ręki i wrzucić timelapsa z tego jak usuwa to drzewo. No ale to by oznaczało pracę fizyczną, a tym klapek się nie zhańbi.

I jeszcze mówi że usunięcie tego drzewa kosztuje go $300?


#raportzpanstwasrodka
ShineLow - Czy ja dobrze rozumiem że przez takie drzewko czerwonolicy nierób płacze n...

źródło: temp_file7575388031633531136

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@ShineLow: Każdy normalny człowiek usunąłby to drzewo sam! Ale alko - żebro - nieroby mają tak przyspawaną kamerkę do łapy, że to wyklucza kompletnie jakąkolwiek robotę! Oni po prostu są mega zaradni 😂.. I płacą, płaczą i płacą, a Khmerzy mają z nich ubaw i kasę!
  • Odpowiedz
@ShineLow: czemu Khmer miałby to robić po stawkach rynkowych czyli pewnie jakieś 5$? Gamoń i tak zapłaci. W sumie mi się trochę to nie klei, bo taką szkodę chyba właściciel powinien usunąć i pewnie tak było w tym przypadku, że za darmo on albo jego pracownik to zrobił. Ale trzeba tło dla grażynek zrobić pod wpłaty
  • Odpowiedz
@ShineLow:
Pizowata melepeta,zamiast to pociąć przyda się na grilla,liście na ognisko antykomarowe.
Widać to nigdy nie pomagało na ogrodzie,madka nauczyła go chlać,a stary żebrać i kłamać.
Całe życie pod kloszem robiąc z siebie ofiarę i pokrzywdzonego chorowitego mamisynka.
Nieodpowiedzialny ojciec alkoholik,bezrobotny śmierdzący leń,menda społeczna,alimenciarz.
Moczymorda77 - @ShineLow: 
Pizowata melepeta,zamiast to pociąć przyda się na grilla,l...

źródło: Klapek alkoholik nieudacznik bezdomny.

Pobierz
  • Odpowiedz
@ShineLow: dla normalnego faceta usunięcie tego drzewa to byłaby wręcz dobra zabawa. Ja np. uwielbiam robić przy drzewie. Ale do tego po pierwsze trzeba mieć narzędzia, a po drugie chęci.
  • Odpowiedz
@ShineLow o tym samym pomyślałem, 7 lat lub więcej w Kamboraju a on nie ma prostych narzędzi, drabiny, gumowców/lepszych butów xD
Taki ekspert z niego że co roku dziwi go że na jakieś święto podnoszą ceny albo jedzie uliczkami sprawdzić co khmerzy robią xD

Jeszcze jak to brzmi z ust Gapy że że muszą podliczyć straty xD zerwane diodowe lampki i pochylone drzewo
  • Odpowiedz