Wpis z mikrobloga

Niesamowicie ciekawi mnie, kto PISowi tworzy memy.
Nie mogę sobie wyobrazić, aby jakiś młodzik lat 22 stworzył PiSowskiego mema, wynoszącego ekselencję karakana na piedestąły, albo innego Morawieckiego.
Czy #pis ma jakiś dział "memiarski"? Gdzie siedzi Oskarek, syn brata kolegi siostry posłanki i robi memy za 20k\msc?
A w szczególności mowa o memach z AI, przecież większość starych dziadów nie wie jak się zalogować na google xD

#polityka #memy
  • 6
  • Odpowiedz
@Ja_CuLa: przecież niemal tyle samo młodych głosowało na nich co na platformę, to całkiem pokaźna grupa

Z opublikowanego badania pracowni Ipsos wynika, że wśród wyborów w grupie wiekowej 18-29 lat najwięcej głosów – 24,2 proc. oddano na kandydatów Koalicji Obywatelskiej. 21,6 proc. głosów w tej grupie dostało Prawo i Sprawiedliwość, 16,9 proc. głosowało na Trzecią Drogę, 15,4 proc. otrzymała Konfederacja i Bezpartyjni, 12,7 proc. głosów młodych oddano na lewicę, 5
  • Odpowiedz
@Ja_CuLa: nie dość że mają do tego ludzi to jeszcze repozytorium treści, widać to szczególnie wtedy gdy na raz z dwóch loginów praktycznie te same wpisy lecą...
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: To polecam spojrzeć na mapę, gdzie w danej grupie wiekowej te głosy były.
Większości to wsie. W miastach (średnich i dużych) pis nie istnieje.
Sam jestem z małego miasta (10-15k), gdzie wokół są wsie i wiem jak to wygląda.
Młody wie jak orać pole czy karmić świnie, ale niekoniecznie się orientuje w polityce, za to stary ogląda TV i opowiada przy stole.
Więc jedyny zakres zainteresowania polityką u takiego delikwenta, to wyjście ze starymi na
  • Odpowiedz