Wpis z mikrobloga

Wpis dodany 2014.03.25 przez @maciekwu5: "Mirki zbłądziłem. Musze sie do czegoś przyznać. Od siedmiu lat nieustannie Kocham kobietę z którą nie mogę być. Zawszy byliśmy bliskimi znajomymi, i zawsze gdy miało nam się udać stworzyć związek, to jej w głowie musiał zakręcić jakiś inny facet. i najgorsze jest to że im bardziej ja chce zapomnieć o moim uczuciu, to ono sie nasila... dodam jeszcze że od czterech lat jestem z inną kobietą w średnio udanym związku, tylko dlatego że nie mam serca powiedzieć jej że to koniec, chociaż kilka razy próbowałem... #rozowepaski co robić?

Wiem wiem przegryw...

#gozkiezale #bolserca #rozowepaski " http://www.wykop.pl/wpis/7555386/mirki-zbladzilem-musze-sie-do-czegos-przyznac-od-s/ @maciekwu5: Teraz jak mężczyzna pokaż się tutaj przed całym plemieniem i zdaj relację z tego co do tej pory zrobiłeś. Zostawiłeś jedną i drugą, czy dalej egzystujesz we friendzone'ie jednej i marnujesz życie drugiej?
SpokojOceanu - Wpis dodany 2014.03.25 przez @maciekwu5: "Mirki zbłądziłem. Musze sie ...

źródło: comment_NFGq3uzHwNaJOjQkXtVlUPswJctmihJu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@starzec86: Udostępnij priv, dostaniesz instrukcję ze sprytnym tekstem jakiego powinieneś użyć wobec tej, z którą być tak naprawdę nie chcesz, żeby to łagodnie i szybko zakończyć. A kobiety które na was nie lecą olejcie. Najgorsze co możecie zrobić, to bycie ich satelitami. One to zauważają i tym bardziej szufladkują jako ciepłe kluchy, to uwłacza waszej godności i wizerunkowi atrakcyjnego faceta. Umówisz się z inną, to przestaniesz tak szaleć na myśl
  • Odpowiedz