Wpis z mikrobloga

Z nudów sobie śledziłem trasę gdzie ostatni raz widziano białego cintka i którędy mógł jechać w tamtym czasie i natrafiłem bo policja niby poszukuje cintka, że jak klikniecie street view koło aptekii słowińska to zobaczycie go z października 2011, czyli rok i 3 miesiące przed zaginięciem Iwony, a miejsce gdzie ostatni raz widziano Iwonę jest bardzo niedaleko tego miejsca, ale raczej to zbieg okoliczności, ale taka ciekawostka jakby chciał ktoś zerknąć.
W komentarzu dam zdjęcie białego cinquecento.
#iwonawieczorek #csiwykop
kamil-talaga-18 - Z nudów sobie śledziłem trasę gdzie ostatni raz widziano białego ci...

źródło: ciekawostka

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18 ten drugi nie ma chlapaczy tylnich. Oba mają rózne tylne oznaczenia, czego raczej się nie zmienia - tu trzeba by bylo zapytać na fb grupie fanatyków cienkiego i mialbyś potwierdzenie że to nie te same wozy. Troche dziwne ze ma te covery drzwi, co było opcjonalne (aftermarketowe), szansa że akurat dwa białe to mają troche dziwna.
  • Odpowiedz
@zielonka_mediamilczo: Ten samochód ponoć nie musi być biały. Czytałam komunikat, że może być on w kolorze kremowym, beżowym pistacjowy. Nagranie z monitoringu są o 5 rano, tam są latarnie, więc kolor może nie być biały
  • Odpowiedz
@Ona81: Wtedy chyba kolor na zdjęciu by był bardziej niejednolity, tak jak na tym co wrzuciłem, który stał z 50-100m dalej, a się okazało, że to bardziej zielonkawy. Te latarnie z żarówkami starego typu aż tak mocno nie świecą. Ledy w tej okolicy wprowadzono dopiero jakoś między 2013-2015 i nie wiem, czy też tam.
  • Odpowiedz