Wpis z mikrobloga

#gielda

Cyferka, przestanę cię szkalować i screenować twoje wypowiedzi, jak tylko przestaniesz kłamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj w swoim niedźwiedzim proroctwie, twierdziłeś, że byłeś zafiksowany na spadki tylko do Q1 2023, kiedy dwa kwartały później w 10/2023, nadał twierdziłeś, że nowe dołki na indeksach dopiero przed nami, trzymałeś S na NVDA w dużej stracie i obiecywałeś 3300 na SP500, a ta narracja w której nie widać było cienia zwątpienia później jeszcze trochę trwała („każdy se sprawdzi wykres jak poszło”) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
maniek74 - #gielda 

Cyferka, przestanę cię szkalować i screenować twoje wypowiedzi, ...

źródło: cw

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@maniek74: to tylko 3 dni spadkow a karaluchow wiecej niz przez ostatnie pol roku, od marca jak zaczalem tu spamowac takiego natezenia nie bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiam jak wujek maniek na spokojnie wyjasnia farmazoniarzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@golomb13 niektórzy mi piszą, ze przesadzam, bo przypominam co ktoś tu kiedyś pisał, ale jak dla mnie, to taka aktywność jak cyferki, była mega szkodliwa dla nowych ludzi na rynku którzy przeglądali tag. Gość przez pierwszy rok hossy próbował przekonywać innych, aby absolutnie nie dotykali longów, bo wszystko zaraz zwróci i wybierał sobie pod ta tezę jakieś dane makro i wskaźniki, tak aby to wszyskto brzmiało złowrogo i nie był to
  • Odpowiedz
pokaz jakiegos skrina gdzie nagania na wieczne wzrosty i nieskonczona hosse


@golomb13: Po archiwum screenów to do niego. A on tak jak i ty jzadaje się być orędownikiem osobliwego poglądu jakoby podażowa część rynku wyrządzała jakieś szkody inwestycyjnemu światu. W praktyce z obydwóch stron płyną głosy pozwalajace wyrobić sobie jakieś zdanie o panującym sentymencie.
  • Odpowiedz
@DJ007 ja nie mam zadnego zdania, nie znam sie, widze akcje to w nia wrzucam pieniadze, ale na tyle racjonalnie na to patrze ze nawolywanie co 2 tyg do spadkow jednoczesnie majac na uwadze ze rynek i tak zawsze bedzie szedl w gore to abstrakcja, zycie w ciaglym strachu ze dzisiaj jebnie, jednoczesnie jak ktos wierzy w jakies kreski i tym sobie to stara wytlumaczyc to juz calkowiwcie musi byc odklejony.
  • Odpowiedz
Szczegolnie ze spadkowicze tak jak wspominam wychodza na powierzchnie jedynie jak jakas sesja sie zamyka na czerwono, przyznanie sie do tego ze sie pomylil ze swoimi przewidywaniami? Zapomnij.


@golomb13: Spadkowicze starajacy sie wbić w S zawsze beda aktywniejsi gdy zaczyna się spadek. Zarobek z ruchu w dół pojawia się tylko w warunkach spadku. A ze ruchy sa płytkie, to pojawiaja sie i znikają, bo trend sie nie rozwija.
Tak jak
  • Odpowiedz
@DJ007 ja prezesie od 2021 na bitkojnie siedze, kupilem za 55 i siadl do 14k w pewnym momencie po kraszu luny, oczywiscie zawsze dokładałem i usrednialem, w marcu tego roku wyszedlem x2, identycznie jest z indexami na gieldzie, ale juz niekoniecznie ze spolkami. Nie mam problemu przyjac straty, bralem microna za 140, scialem strate na 136 i 121 ostatnio. Nie trzymam niepewnych pozycji do pozygu.

I zgadzam sie z tym co
  • Odpowiedz
  • 2
@golomb13 ja go tu od kilku miesięcy proszę o sceeny w których rzekomo naganiam na wieczna hossę, ale ani razu nie potrafił uzasadnić swoich oszczerstw. Mało tego, w jednym z takich wątków, pokazywałem mu moje wypowiedzi, w których tonowałem nowych użytkowników, którzy twierdzili, ze hossa jest wieczna itd, gość zwyczajnie ma do mnie jakiś personalny problem i #!$%@? się o byle gówno. A co do tego, ze on screenow nie robi,
  • Odpowiedz
@maniek74 od marca jak spamuje nie widzialem jednego wpisu od ciebie albo @widmo82 na naganianie na cokolwiek albo przewidywania o wielkich kraszach, z reszta jestesmy na portalu ze smiesznymi obrazkami, na pewno kazdy odpowiedzialnie decyduje o swoich pieniadzach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@golomb13 No z tego co mi się udało od niego wyciągając, to jemu chodzi o to, ze jak rosło to sobie wkleiłem mema z byczkiem, czy ze clebrowałem kolejne ATH na XTB, no ale #!$%@?, mam płakać jak trzymam papier kupimy po 16 zł i wypowiadam się na #meczennicyxtb od początku istnienia tego tagu? + jak trzeba było, to ostrzegałem nowych na pokładzie, ze może mocno bujać, tak jak
maniek74 - @golomb13 No z tego co mi się udało od niego wyciągając, to jemu chodzi o ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Obstawiam, ze chodzi o to, ze sam wygłaszał tu bardzo niedźwiedzie prognozy i wręcz absurdalne prognozy co do spadków niektórych akcji i surowców, stad może czuje się urażony, gdy robi się podś#!$%@? z szurów spadziowych


@maniek74: Chyba Paul Tudor Jones powiedział, jak rosnie, graj jakby mialo rosnąc do nieba, jak spada graj jakby mialo leciec do zera.
Ty wiesz i ja wiem, że zdecydowana wiekszosć wpisów, ktore kiedykolwiek wrzucalem na
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 ty wiesz i ja wiem, ze większość wykopków i tak SL nie stosuje, i kierują się instynktem na zasadzie „ooo skoro ten fachowiec co jest pół życia na rynku daje takie PT, to załaduje się w to full depo na lewarze, bo to darmowy pewniaczek” ofc. w takim wypadku nie jest to twoja wina, ze ktoś wtedy stracił, gdy podawałeś SL.

Tez mi się nie chce wałkować po raz enty
  • Odpowiedz
Tez mi się nie chce wałkować po raz enty twoich pomówień i oskarżeń,


@maniek74: Problem braku argumentów.
Przychodzi cyferka i mowi uwazam to, tamto, siamto sramto, wali swój słowotok ze scianą tekstu, że spadnie i wam powiem kiedy macie kupować.
W normalnej dyskusji powinno byc tak przychodzi maniek: ej, co ty #!$%@?, mylisz się bo, to, tamto, siamto i tamto, poza tym nie bądż taki bufonowaty
Ale zamiast tego jest: urosło, widzisz, uroslo, przez to ze sie myliłes x razy nie mozesz tu pisac bo szkodzisz światu. A jak masz inne zdanie to pewnie umoczyłes na spólce x, y, z, jestes peroniarzem lub przepaliłes kwit na shortach. Używaj argumentów, a nie że ktoś sie pomylił 100 razy, to pomyli się kolejne 100 i szeryf tagu powinien go #!$%@?
  • Odpowiedz
@golomb13 nie ma to jak pomyśleć że można mieć wpływ na kierunek spółki która ma od kilku do kilkudziesięciu milionów obrotu :)
Jeszcze z rok i będę bujał KGHMem

  • Odpowiedz