Wpis z mikrobloga

  • 0
nieprawdopodobne.


@tojestmultikonto: jeszcze 30 lat temu by to nie przeszło ale obecnie mamy telefony z aparatami i takie rzeczy można analizować o milimatry według siatek 3d jak na filmie zamieszczone, wraz z timestampami

6 kul
  • Odpowiedz
@paczelok: Ja po tym co kiedyś zobaczyłem przestałem wierzyć własnym zmysłom, ale jeżeli to wydarzyło się naprawdę, to zdrowy rozsądek podpowiada, że prawdopodobieństwo śmiertelnego postrzelenia prezydenta Donalda Trumpa wynosiło więcej niż 50%. Nie wiem od jakiego progu uznaje się takie zdarzenia za nieprawdopodobne, ale myślę, że jest to wręcz niemożliwe. Jedyne czego żałuję to fakt, że zginął przy tym przypadkowy mężczyzna z widowni, chociaż zamachowcowi pewnie i tak nie zrobiłoby
  • Odpowiedz
@paczelok: Wiec powinien zostać przerwany po tym zgłoszeniu, a osobnik na dachu powinien zostać sprawdzony i zneutralizowany. Wiem, że to może źle wyglądać w TV i wpłynąć na wynik wyborów, ale ochrona prawdopodobnie zbagatelizowała to zagrożenie, mając za dużo potencjalnych celów do sprawdzenia. Mogli to uznać za chęć odwrócenia uwagi od prawdziwego zamachowca, ale wtedy jak już pisałem. Ochrona powinna przerwać wiec i zabezpieczyć ochranianego VIP'a do czasu sprawdzenia zgłoszenia
  • Odpowiedz
Zamachowiec na pewno celował między oczy, a z tego co czytałem wtedy nie było praktycznie wiatru (3 m/s), także to jest maksymalny błąd tej broni + fart / opatrzność? nie wiem jak to nazwać, ale to jest wręcz nieprawdopodobne.


@paczelok: Wyobraź sobie, że każdego dnia dzieją się takie rzeczy, tylko my ich nawet nie widzimy, dlatego uważamy, że jesteśmy bezpieczni. W rzeczywistości życie każdego człowieka jest zagrożone. Dzieje się tak
  • Odpowiedz
@paczelok: Gdyby to wydarzenie rozegrało się na poziomie komórkowym to snajperzy, którzy ochraniali prezydenta Trumpa, gdy zamachowiec chybił mogliby zamiast do napastnika, zacząć strzelać do prezydenta i publiczności, ale komórki działają i porozumiewają się nieco inaczej niż ludzie, a przede wszystkim nie myślą. Muszka owocószka jest świetnym przykładem zwierzaczka, który jest na tyle skomplikowany, że rozmnaża się płciowo i na tyle prostym, że zachowuje się trochę jak komóreczka, reaguje na
  • Odpowiedz