Wpis z mikrobloga

  • 1
@Matpiotr: że towarem jest dwupak 2x1L, a oni podają cenę za sztukę przy zakupie dwupaku.

Tylko, że to powinna być sztuka dwupaku w takim układzie... Czyli promocja powinna być taka, że przy zakupie dwóch dwupaków płacę 9,98, a realnie tyle wynosi cena za jeden dwupak...
  • Odpowiedz
@BackInBlack: To jak Ci napiszą CHLEB i podadzą ceną 1,99 i małym drukiem dopiszą, że to cena za pół chleba to też będzie ok?
W tytule jest dwupak i cena powinna być za dwupak.
  • Odpowiedz
@kidi1: też jestem za tym zeby cena za całość była odrazu podana ale gosciu do teraz nie rozumie o co chodzi mimo że siedzi w chacie i myśli drugą godzine swoja droga tak mnie chyba wychu jali na telewizji wzielem standardowy pakiet plus kanały sportowe.i po 2 latach te sporty przeniosły sie na platforme do telewizji gdzie mam umowe i teraz oni mi nie dadza tych programow bo w notce
  • Odpowiedz
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Cena powinna dotyczyć tytułu. W tytule jest dwupak i powinna być cena dwupaka, jest to jawne wprowadzanie w błąd. Tak jak pisałem wyżej:

jak Ci napiszą CHLEB i podadzą ceną 1,99 i małym drukiem dopiszą, że to cena za pół chleba to też będzie ok?


W tytule jest dwupak i za ten dwupak powinna być podana cena, nie za pół dwupaka tylko za dwupak.
Jeden dwupak =
  • Odpowiedz