Wpis z mikrobloga

z ciekawości zajrzałem czy mam cokolwiek w ulubionych i znalazłem #goldwykopsays

w sam raz na ten #!$%@? klimat na mirko który się robi od jakiegoś czasu (nawet czarnalista #!$%@? nie pomaga)

"Prawica, Lewica, Srawica.

Te słowa już po stokroć zostały zmienione, odwrócone, spaczone i dawno straciły swój sens.

Z obu stron kretyni są kretynami i powinno się ich odizolować w zoo, a banany podawać bez skórek, aby nie mieli czym w siebie rzucać.

W ogóle że są jakieś strony? Kwiat młodzieży polskiej, a nic nie jarzy.

Nie potraficie dostrzec, że spieracie się o jakieś zakurzone ideały ze starych książek, a życie dawno poszło do przodu i one nigdzie już nie pasują?

Nacjonaliści chyba nie od parady nazywają się nacjonalistami, znaczy się chcą "dobrze" dla swojego kraju, nie?

Z drugiej mańki też są ludzie, którzy chcą w ogóle dobra dla wszystkich, a zapewne przede wszystkim dla najbliższych, rodzin i też ziomków (rodaków). To o co tu się #!$%@? kłócić, a?

Realny wielki międzynarodowo-rządowo-bankiersko-#!$%@?-wie-jaki-jeszcze kutang penetruje odbytnice wasze i waszych rodzin aż po same bile, dzień w dzień, a wy tracicie energię na pierdoły zamiast swoją zjednoczoną siłą zepchnąć prawdziwych ciemiężycieli ze stołków i postawić ten kraj na nogi.

Po raz n-ty wklejam link, aż do skutku: Dziel i Rządź.

Dziwnym trafem dobrobyt eliminuje większość ideologicznych sporów. Gdy wszystkim się poprawi, to i kompromis będzie łatwiejszy do wypracowania. O ile się jeszcze będzie komukolwiek chciało, to potem się pospieracie o tak marginalne sprawy jak aborcja, czy prawa gejów. Aktualnie nic nie trzeba w takich tematach dłubać ponieważ ich regulacje są wystarczające, a mamy dużo ważniejsze sprawy!.

Chciałem 11.11.11 uczcić fakt, że żyję w niepodległym państwie ale obejrzałem, przeczytałem. Maszerujemy! Nie! Blokujemy! Nie! Maszerujemy! Nie! Blokujemy! I tak do #!$%@?.

DOŚĆ! Nigdzie nie idę.

Lewak, Prawak, czy inny zjeb. Co za różnica od kogo w ryj kamieniem zarobię?!

Zresztą po co ja to pisze... idźcie se w cholerę przepychać krzyż po ścianie w sejmie. To na pewno coś poprawi, a czyjaś racja będzie "najmojsza". "

http://www.wykop.pl/link/936047/kolorowi-juz-nie-beda-dyskutowac/#comment-7432949

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekaznarodowcow
  • 1
  • Odpowiedz