Wpis z mikrobloga

@dynastar: Tutaj raczej mowa o sytuacji, gdzie człowiek znalazł się w złym miejscu o złej porze i pierwsze co go czeka to areszt tymczasowy.
Ludzie czepią się wszystkiego, jeżeli kogoś nie lubią, a w tym przypadku przyznam Stanowskiemu rację.
A sprawa Majtczaka potwierdza teorię Stanowskiego. Pokazuje nieudolność służb i pokazuje jaką siłę mają znajomości.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nofuck: Ale ja nie zmieniam tematu
Gdzie był stanoiski jak Nowaka zakuli na 7 miesięcy, bez telefonów do rodziny, bez protestów przed aresztem?
Ja wiem gdzie był, skakał z jajka na jajko u 711, albo wychwalał ległą, że tej siły nikt nie zatrzyma

Jesteście tutaj czasami nie do przewidzenia
Facet wyprał 160mln pln naszych pln. Ok zostawiamy go na wolności, coś mu odbija i zabija siebie, albo co gorsze kogoś
  • Odpowiedz
  • 0
@dynastar no i dziękuję za kontekst. Było trzeba tak od razu, że stanowski to hipokryta.
Ale zamiast napisać o co ci chodzi, przekleiles tylko jeden jego post z głupkowatym komentarzem
Skąd ja mam wiedzieć o co ci tak naprawdę chodzi?
  • Odpowiedz
@dynastar: Bardzo dobry przekaz. W tym kraju jak komuś podpadniesz ustawionemu to będziesz gnił w areszcie. Potrafią za #!$%@? na 3msc cię zamykać.
  • Odpowiedz