Wpis z mikrobloga

No i jebło 5 lat dokładnie dzisiaj, na tym łez padole

#barnsley #uk


Kto w Anglii mieszka(ł) w cyrku się nie śmieje
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sh2dov całkowicie rozumiem :|

@dzieju41 angole jak polacy, są gorsi, są lepsi, ale tych lepszych ciężko spotkać ale ogółem rozumiem, bydło straszne

@Polasz w sumie, u angoli hindu był premierem, teraz jest lewak debil, w polsce rude deutschland #pdk w sumie, idę po walizkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: no dla mnie to takie love-hate relationship. Nie mogłabym tam mieszkać na stałe. Chętnie bym spędzała w UK pół roku, a później gdzieś indziej, ale nie wytrzymałam 5 lat, żeby dostać Settled Status :c Także muszą mi wystarczać 3 miesiące w roku ;_;
  • Odpowiedz
@Momplicatedmonger: walcz! Ja wyjechałam w lutym, zabrakło mi 1,5 roku :c Niestety skomplikowane systemy podatkowe pokonały mojego niebieskiego i podjęliśmy decyzję o wyjeździe. Jesteśmy od maja w PL, cieszyłam się przez miesiąc z pogody, a teraz tęsknię za 'latem' w UK :(( także jeśli możesz, walcz!
  • Odpowiedz
  • 1
@factoryoffaith_ zapraszamy, gravy, nowy premier i "a'it lov" czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Momplicatedmonger ja to osobiście się zastanawiam stąd spie***lać, #!$%@? nie perspektywy tu są, jeżeli mam być po za unia, jest pełno lepszych miejsc, w ogóle zastanawiam się z Europy wynieść ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Noami: o #!$%@?, prawda w #!$%@? () ja kiedyś od Angola na siłowni usłyszałem o tym kraju bardzo mądre zdanie

"mieszkasz w kraju w którym nigdy nie wiesz jaka nastepnego dnia będzie pogoda"
  • Odpowiedz