Wpis z mikrobloga

Michał Boxdel Baron chciał wysłać zdjęcie ch*ja trzynastoletniej dziewczynce, latami krył i współpracował z innym pdf-em, organizował dresiarskie komando na konopskyego i wardęgę, kłamał o przemianie i "odbudowie" wizerunku, prowadził podwójne życie i udawał przyjaźń z Wardęgą.

Już się nie mogę doczekać jak ten brudas spod Mławy wypuści na niego filmik.

#famemma
Bohdan_P - Michał Boxdel Baron chciał wysłać zdjęcie ch*ja trzynastoletniej dziewczyn...

źródło: pdf_mma

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: "udawał przyjaźń z wardęgą" o #!$%@? nie no #!$%@?, ten argument to niszczy mu akrierę doszczętnie XD już lepiej zostać przy wyzywaniu od pdf
  • Odpowiedz
  • 0
@Schrekwin: gdybyś może nie wyrywał z kontekstu, to łatwiej byłoby ci pewne rzeczy przyswoić. gdybyś rozumiał, że nie chodziło o wardęgę i można byłoby to nazwisko pominąć lub wstawić dowolne inne, to może też nie zaśmiecałbyś portalu tym komentarzem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Schrekwin: Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej przez to postawienie kropki nad "i" dzięki argumentum ad zielonkum. Ciekawe co byś mi napisał, gdybym miał inny kolor nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Schrekwin: Debilem to raczej jest człowiek, który pisze wszystko co mu do pustego łba wpadnie, a potem wypiera się odpowiedzialności za pisanie głupot #!$%@? o tym, że to tag o freakfightach.

Po #!$%@? w ogóle piszesz, jak nawet na takim prymitywnym tagu nie potrafisz najprostszej dyskusji podjąć? Napisz następnym razem "Ala ma kota" i na to samo wyjdzie, a przynajmniej nie wyjdziesz na kompletnego cwela intelektualnego.
  • Odpowiedz